2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یبار بگو ارزش وسایل برا کسائیهکه خودشون بی ارزشن این منم که به اکسسوری هام بها میدم طلا واقعا برام ...

واقعا هیچوقت خودمم علاقه ای به طلا نداشتم.من هر ترم کلی خرج دانشگاه و کتاب و ... میکردم.اینا رو نمیگه رفته زوم کرده رو طلا.باورت میشه هربار میرم خونه مادرشوهرم دستامو نگاه میکنه؟

من سرعقد برام ۱۲ میلیون جمع شد،میتونستم برم همشو طلا بخرم ولی اینکارو نکردم.پولامو گذاشتم بانک سودشو بگیرم.اصل پول هم حفظ بشه.

2731
سر سنگین باش توهم

منم بهش کاری ندارم سلاممو میکنم اما اون حتی ب زور جوابمو میده اصن نمیدونم چشه کلا با همه اینطور شده حتی با اون جاریم و با مادرشوهرمون بچه هاش ب مادرشوهرم گفتن نیا خونمون مادرم میخاد از خونمون پرتت کنه زن عموم ک بلندشده رفته دیده جاریم باهاش حرف نمیزنه اصلا جاریم انگار با خودش مشکل داره

واقعا هیچوقت خودمم علاقه ای به طلا نداشتم.من هر ترم کلی خرج دانشگاه و کتاب و ... میکردم.اینا رو نمیگ ...

تو که میبینی اینجوریه از حرص ی حلقه ی ساعت و بندساعت

اون دستتم نهایتا ی چیز خیلی خیلی ظریف بنداز لجش دراد

فقط 31 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مهربون باشیم^_^
2740
سعی کن هیییچ وقت جلو نامزدت نشون ندی که عصبانی ای یا حرصت گرفته ازشون .بخند بگو در حدی نیستن بخوان ح ...

خودش هم میبینه دایم دارن کرم میریزن

از گذشتش دایم خاطره‌های بی ربط تعریف میکنن

حالا خود این دوتا بکنار( نمیدونم چجوری باهم ب تفاهم رسیدن ک جفتشون بهش نطر دارن ) ماماناشون ک فاز نصیحتی برام برمیدارن ک بهراد اینجور ، اونجور ، تو خودت رو حروم نکن 

اون یکی مامان هم میگه اصلا بهراد نمیتونه اینجوری زندگی کنه تو عادت نکن

تقریبا هربارب ک نامزدم باشه جوابشون رو میده و اونا هم میگن نه سوبرداشت کردی ، گلی ک بچه‌ی دوست خودمونه دوسش داریم

ولی اکثرا مواقعی ک نیست خیلی احساس صمیمین با من میگیرتشون😣

من جلوشون فقط لبخند میزنم میگم عزیزم من از قبل شما باهاش اشنام ، لازم نیست تو زحمت بکشی خودم میدونم( خانواده من و نامزدم دوست های قدیمی اند، برادر و شوهر خواهرم دوست جون جونی نامزدم هستن ، این دوتا خانواده هم از دوستای دانشکده خانواده‌هامون بودن ک با ما رفت و امد ندارن فقط با خانواده نامزدم رفت وامد دارن ) 

ولی کو فایده

یه دوستش دوست دختر خیلی سال پیشش بوده اونو اونروز اورده بود برای من روابطشون رو تعریف نیکرد هی من میپیچوندم اون ادامه میداد

اخر شماره منو هم گرفته بود ، یه عکسشون ک مثلا خاطره بود برام فرستاده بود ک همه باهم بودن

نامزدم فهمید زنگ زد بهش تموم شد ولی ادمو روانی میکنن

یادم تورو فراموش..
تو که میبینی اینجوریه از حرص ی حلقه ی ساعت و بندساعت اون دستتم نهایتا ی چیز خیلی خیلی ظریف بنداز لج ...

دقیقا با دوستمم درددل کردم اونم مثه شما راهنمایبم کرد که فقط ساعت بنداز و حلقه.منم همینکارو میکنم.

احتمالا افسردگی داره بنده خدا

ن بلا نسبتتون هار شده دیشب پدر شوهرم میگف رفتم خونشون دخترش درو باز کرده گفته چی میخای پدربزرگ واسه چی اومدی خونمون گور پدر اونی ک تو رو میفرسته خونمون!!!! بچه تازه ۶سالشه

گفتم اینو مامانش یادش داده اخه بارها پیش من گفته ک میدونم لچه اش ازش یاد گرفته

جاریم حرفایی ک تو دلشنو ب بچه هاش میگه ک ب پدرو مادرشوهرم بگن

جدی تر باید پیگیری کنی اینجوری نمیشه😂

اخه چکار کنم؟ دعوا ره بندازم فک میکنن الان جوگیر شدم  و کلی سوژه دوست و اشنا میشم میگن یکساله نامزد کرده فک میکنه همه میخوان زندگیشو بهم بریزن

یادم تورو فراموش..