2733
2734
عنوان

شیردهی

160 بازدید | 21 پست

سلام

پسرم یک وماه ونیمه موقع بیداری اصلاسینه مونمیگیره شیرخشک هم نمیخوره.فقط وقتی خوابه شیرمیخوره.

میترسم دیگه سینه مونگیره وشیرم خشک بشه بنظرتون چکار کنم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نوقع شیر دادن باهاش حرف برن سرشو ناز کن 

منم هنین مشکلاتو داشتم

وقتی بمیرم هیچ اتفاقی نخواهد افتاد...!!!نه جایی بخاطرم تعطیل میشود...!!!نه در اخبار حرفی زده میشود...!!!نه خیابانی بسته میشود...!!!و نه در تقویم خطی به اسمم نوشته میشود...!!!تنها موهای مادرم کمی سپید تر میشود...!!!پسرم تنهاتر...!!!و پدرم کمی شکسته تر...!!!اقواممان چندروز آسوده از کار...!!!دوستانم بعد از خاکسباری موقع خوردن کباب  آرام آرام خنده هایشان شروع میشود...!!!راستی عشق قدیمم را بگو اوهم باخنده هایش در آغوش دیگری،مراازیاد میبرد...!!!من تنها فقط گورکنی را خسته میکنم...!ومداحی که الکی از خوبی های نداشته ام میگوید و اشک تمساح میریزد...!!!و من میمانم و گورستان سرد و تاریک و غم همیشگی ام که همراهم میماند...!!!من میمانمو و خدا،بااحساس خجالتی که ای مهربان چرا همیشه مرا از تو و دینت ترسانده اند...!!!
2738

اره الان ۴ماهشه برمرور ک بزرگ شد گرفت  منکه همش میگفتم بالاخره شیرخشک میدم انقد ک اذیت کردسینه رو نزدیکش میبردم گریه جیغ

وقتی بمیرم هیچ اتفاقی نخواهد افتاد...!!!نه جایی بخاطرم تعطیل میشود...!!!نه در اخبار حرفی زده میشود...!!!نه خیابانی بسته میشود...!!!و نه در تقویم خطی به اسمم نوشته میشود...!!!تنها موهای مادرم کمی سپید تر میشود...!!!پسرم تنهاتر...!!!و پدرم کمی شکسته تر...!!!اقواممان چندروز آسوده از کار...!!!دوستانم بعد از خاکسباری موقع خوردن کباب  آرام آرام خنده هایشان شروع میشود...!!!راستی عشق قدیمم را بگو اوهم باخنده هایش در آغوش دیگری،مراازیاد میبرد...!!!من تنها فقط گورکنی را خسته میکنم...!ومداحی که الکی از خوبی های نداشته ام میگوید و اشک تمساح میریزد...!!!و من میمانم و گورستان سرد و تاریک و غم همیشگی ام که همراهم میماند...!!!من میمانمو و خدا،بااحساس خجالتی که ای مهربان چرا همیشه مرا از تو و دینت ترسانده اند...!!!
نه نداره سونوگرافی ازش گرفتم اولایل خیلی خوب شیرمیخورد همه ش سینه م دهنش بود

نمیدونم حالا یه چند روز وایسا اگه خوب تشد ببرش دکتر شیرتم سعی کن وقتایی که خوابه حتما بهش بدی بخوره به زورم که شده تو خواب سینتو بکن دهنش یه وقت شیرت خشک نشه 

پسر من تا شیش ماهگی رفلاکس پنهان داشت بالا نمیاورد اصلا ولی همش سینمو پس میزد خیلی اذیت شدم 

عزیزم سعی بدون استرس بهش شیر بدی 

استرس داشته باشی ناخوداگاه رو بچه تاثیر میذاره عصبیش میکنه اونم لج میکنه شیر نمیخوره 

اره الان ۴ماهشه برمرور ک بزرگ شد گرفت  منکه همش میگفتم بالاخره شیرخشک میدم انقد ک اذیت کردسینه ...

منم همین مشکلودارم

الان بخاطراینکه شیرم خشک نشه زمانی که خوابه درحدیک ربع سینه مومیذارم دهنش.

امیدوارم منم پسرم بازم شیرموبخوره

عزیزم سعی بدون استرس بهش شیر بدی  استرس داشته باشی ناخوداگاه رو بچه تاثیر میذاره عصبیش میکنه ا ...

اصلا انگار آتیش میبری سمتش جیغ میرنه وگریه میکنه

همین ک ازسینه دورش میکنی آروم میشه