2733
2734
عنوان

مادر شوهرم‌امشب گریه افتاد 😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1603 بازدید | 129 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ان شاالله حالتون خوب باشه درکنارهم وبزودی خبرخوش بشنوین باوجود نی نی نازتون

توکلت علی الله

اللهم صل علی محمد وال محمدوعجل فرجهم فرداشهادت اقاامام جواد حتما متوسل شو به دردانه امام مهربونی ها امام رضا بی جواب نمیزاره 

🍃🌺اللّهم صَلِّ علی مُحَمَّد و آل مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجَهُم🌺🍃

برات صلوات فرستادم.خودم هم مشکل دارم اما بهش فکر نمیکنم چون میگم خدایا اگه تو بخوای میشه...

انشالله دامن شما و همه منتظرا ازجمله خودم سبز بشه😍

مادر که نباشی بوی تن هر نوزادی برایت رایحه بهترین عطر دنیا را دارد. مادر که نباشی لبخند شیرین هر کودکی را که می‌بینی آتشی در دلت بر پا می‌شود و قهقهه خنده هر طفلی تو را تا سرحد جنون می‌کشاند اما تو مجبوری با وجود آتشی که در دلت برپاست با سرکوب تمام احساساتت خود را بی‌اعتنا نشان دهی و به لبخند کمرنگی که به صورتش می‌زنی بسنده کنی.مادر که نباشی انگار تمام ساعات روز و شبت یک رنگ دارد و تمام در و دیوار خانه‌ات برایت خاکستری است. مادر که نباشی رویاپرداز خوبی می‌شوی که در تمام ساعات روز می‌توانی رویای در آغوش گرفتن، بوسیدن، قصه گفتن و قدم زدن با کودک خیالیت را در ذهن بپرورانی و مادر که نباشی فقط می‌توانی سر بر سجده بگذاری و بگویی خدایا شکر.    ❤ خواهش میکنم باحیوانات مهربان باشید❤                       
عزیزم  ناراحت نباش درست میشه دکتر برا همین موقع هاس دیگه انشالله سال آینده تاپیک زایمانتو بزنی❤

یعنی میگی من تا سال دیگه طاقت میارم 😬

همش به خدا میگم‌خدایا من بی طاقتم منو اینجوری امتحان نکن 😣

کاربر قدیمی فراموشکار 🤦‍♀  💞 الهی و ربی من لی غیرک 💞  
هستیم عزیزم  هم اون و هم دکتر فوق تخصص  میشه از تجربه ات برام بگی

طب سنتی نه،طب اسلامی منظورمه...زمین تا آسمون فرق دارن

مشکل حاد پوستی،تیرویید،ریزش مو،معده،لاغری بیش از حد،کم خونی شدید،سنگ کلیه،کیست تخمدان...

هم داروهاش مناسب و ارزون،دوره ی درمانم کوتاه مدتص

مادرشوهرم منم همین یه پسر و داره بعد پنج سال دیگه نا امید شدیم هممون دلم خیلی براشون میسوزه خیلی تنه ...

میفهممت 

همسر منم‌تک پسره 

توکل بخدا 

معجزه زمان و مکان نداره 

خدا بخواد رقم میخوره 

ناامید نباش دوستم

یعنی همه ی راه های درمانی رو رفتین؟

کاربر قدیمی فراموشکار 🤦‍♀  💞 الهی و ربی من لی غیرک 💞  
یعنی میگی من تا سال دیگه طاقت میارم 😬 همش به خدا میگم‌خدایا من بی طاقتم منو اینجوری امتحان نکن 😣

😍اگه حامله بشی معلومه دیگه مجبوری نه ماه طاقت بیاری تا سال دیگه  انشالله  بیای بگی زایمان کردی😍😍😍😍😍

2706