2737
2739
عنوان

راکوتان و جوش صورت

| مشاهده متن کامل بحث + 4201 بازدید | 37 پست
چه خوب بوده پس برات  دوست من هميشه لاغر بود اون مدت باد كرده بود اصلا الان دوباره لاغر شده

اره! اتفاقا دختر عمم میخورد اونم لاغر شد

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از عرقیجات بدم میاد ینی بخاطر گرمیع ک میگی خاکشیر

اره کبدت حرارت داره! طبعت گرمه 

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞
2728
۲۵ تومن المانی شما چی خوردی

آلمانی هم میخوردم من ولی یکیش بود جعبه اش سفید بود خط سبز روش بود! از همش بهتر بود! آکنوترن روش نوشته بود ولی یادم نیس تولید کدوم کشوره!

چقدر ارزون! ۲۵ تومن چن تا ورق توشه؟

اون موقع هر ورق قرص ده تومن! یه جعبه ۳۰ تومن میشد که اواخرا شده بود هر جعبه ۴۵ تومن

آلمانی هم میخوردم من ولی یکیش بود جعبه اش سفید بود خط سبز روش بود! از همش بهتر بود! آکنوترن روش نوشت ...

ورقی ۲۵ تومن عزیزم خخخخ

بسته ای ۳ ورق توشه ۷۵

وقتی دعوا داری منو ریپ نکن من متاسفانه بد دعواییم قطع میشیم باهم
ورقی ۲۵ تومن عزیزم خخخخ بسته ای ۳ ورق توشه ۷۵

اهان گفتم   نباید اینقدر ارزون باشه

2740