2733
2734
عنوان

راکوتان و جوش صورت

| مشاهده متن کامل بحث + 4201 بازدید | 37 پست
اکه وسوسه شدم دوتایی بخورم خخخخ اولش میگن ۱۰ روز  روزی یکی بعدش میگن یروز درمیون اکثرا اینو ...

جوشام زیاد نبود ولی زیر پوستی و چرکی و عمیق بود!

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چقدر طول کشید جوشات رفت؟جای جوشاتم رفت خودش؟

دقیق یادم نیس چن تا خوردم! ولی پنج شیش ماهی فک کنم شد

جای جوش ها هم همش رفت فقط سه تاش که گود شده بود رو لپ ام مونده

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞
2731
جوشام زیاد نبود ولی زیر پوستی و چرکی و عمیق بود!

برا من بدبختم خیلی بد بود جاش موند بیچارم کرد 

الانم جاش نمیره 

۴ ماهه راکوتان میخورم بازم موقع پریودم فوران میکنه ۴ ۵ تا خوب درمیاد

چیکار کنم صدتا ازمایش هورمونی و استرس و... دادم

موندم چ کنم 

وقتی دعوا داری منو ریپ نکن من متاسفانه بد دعواییم قطع میشیم باهم
نه دكترش خودش گفته بود اثرات قرصه يبوست چاق ميكنه كه عوارض قرصش بوده

من که خوردم لاغر شدم! من تپل بودم! ۱۵ کیلو کم کردم و البته تو غذاخوردنم رعایت میکردم

الان خوب شده جوشات؟واسه منم همینجوریه

میگم که نه سال پیش خوردم الان اصلا جوش نمیزنم مگه اینکه عصبی بشم اونم فقط یه دونه کوچولو

2740
من که خوردم لاغر شدم! من تپل بودم! ۱۵ کیلو کم کردم و البته تو غذاخوردنم رعایت میکردم

چه خوب بوده پس برات 

دوست من هميشه لاغر بود اون مدت باد كرده بود اصلا الان دوباره لاغر شده

خدايا شكرت ❤️السلام علي الحسين ✨ ممنونم كه روز تولد امام حسين بهم عيدي دادي خدا جون 😘
برا من بدبختم خیلی بد بود جاش موند بیچارم کرد  الانم جاش نمیره  ۴ ماهه راکوتان میخورم با ...

خاکشیر و عرق کاسنی زیاد بخور

لبمو که چرب میکنم‌مهم نیست خشکیش پوست صورتم یکم خشک شده که اونم قابل تحمله 

اگه پوست لبت و صورتت خشک میشه یعنی قرصه داره اثر میذاره!

2706