2726
عنوان

راکوتان و جوش صورت

4196 بازدید | 37 پست

کسی راکوتان خورده جوشای صورتش خوب شده باشه من ۲ ماهه دارم میخورم یک روز در میون با قرص اسپیرونولاکتون دکتر بهم داده ولی هنوز جوش میزنم و لکه هاش طول میکشه تا بره،دکترم رفتم مشکل هورمون نداشتم،اگه کسی خورده جوشاش خوب شده بگه که بعد از چه مدت اثر میکنه😢 و اینکه جای لکا که قهوه ای شده میره؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یه روز درمیون که اثر نداره! روزی دوتا باید بخوری

اووووه چ خبره نه نخوری روزی دوتا چخبره کبدش داغون میشه این قرصا تا ۲۰ ساعت اثرش تو بدن میمونه روزی دوتا بخوره میترکه

وقتی دعوا داری منو ریپ نکن من متاسفانه بد دعواییم قطع میشیم باهم
2728

سلام.  دیدم ،،داداشم جوشخای عصبی میزد    چند دوره خورد.  جوشها.  رفتن ولی ناخن هاش و پوست دور ناخن هاش حساس شدن 

مپندار ؛ ای در خزان کشته جو      که گندم ستانی به وقت درو
فقط قرص راکوتان و اسپیرونولاکتون داد

اسپیرو تا جایی ک من میدونم برا جوش نیس

چون برا ریزش مو من گرفتم 

یه مدتم خوردم ولی دیگ نمیخورم

اووووه چ خبره نه نخوری روزی دوتا چخبره کبدش داغون میشه این قرصا تا ۲۰ ساعت اثرش تو بدن میمونه روزی د ...

من دکتر واسم نوشت روزی دوتا کبدمم داغون نشد

و بعد از یه مدت روزی یکی و بعدش یه روز درمیون و بعدش قطع

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞
من دکتر واسم نوشت روزی دوتا کبدمم داغون نشد  و بعد از یه مدت روزی یکی و بعدش یه روز درمیون و ب ...

اکه وسوسه شدم دوتایی بخورم خخخخ

اولش میگن ۱۰ روز 

روزی یکی

بعدش میگن یروز درمیون

اکثرا اینو میگن 

مگ جوشت خیلی بد بود و زیاد؟

دوست من ميخورد دو سال پوستش عين آينه شده بود اما تمام مدت يبوست داشت بخاطر قرصه و چاق شد بعدم ٦ ماه يبار آزمايش ميداد به كبدش صدمه نخورده باشه بعدم ول كرد شد عين قبل پر جوش 

خدايا شكرت ❤️السلام علي الحسين ✨ ممنونم كه روز تولد امام حسين بهم عيدي دادي خدا جون 😘

الانم جوشا ریشه کن شده فقط گاهی وقتا اگه عصبی بشم یکی میزنم

نه سال پیش خوردم

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞
دوست من ميخورد دو سال پوستش عين آينه شده بود اما تمام مدت يبوست داشت بخاطر قرصه و چاق شد بعدم ٦ ماه ...

از پرخوری چاق شده! 

اکه وسوسه شدم دوتایی بخورم خخخخ اولش میگن ۱۰ روز  روزی یکی بعدش میگن یروز درمیون اکثرا اینو ...

نه ریاد نبود جوشام ولی خیلی طول میکشه بره و جای جوشا میمونه تا لک جوش نرفته یکی دیگه میزنه

2706