2737
2734
عنوان

حال بچم خوب نیست😔

185 بازدید | 19 پست

زود دنیا اومد مشکل تنفسی داره بستریه میشه با دل های پاکتون دعاش کنید خیلی کوچیکه 😔😔😭خدایا زوود خوبش کن کل بدنشو سوراخ سوراخ کردن

دلیل زود دنیا اومدنش مشکل بیماری من بود دفع پروتین داشت کلیه هام مجبور شدن سز کنن 

یدونه پسر دارم من کاکل به سر دارم من یه روز عصای دستمه خودم خبر دارم من                  گلابہ تو گلاب پاش خدا مواظبش باش                  سپردمش دست خودت همیشه حافظش باش     ایشلاه که داماد بشه هرچی دلش میخواد بشه   توی روز سختی هیچکی پسر نمیشه           خسته‌گی جز باخنده یه پسر بدر نمیشه                چشم و چراغ بابا مرد کوچیکه مادر تیکر 🎈🎉تولد⏳🎁 گل پسرمه♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چند هفته زایمان کردی!؟بتا نزده بودی؟

نزده بودم تقریبا۳۵

یدونه پسر دارم من کاکل به سر دارم من یه روز عصای دستمه خودم خبر دارم من                  گلابہ تو گلاب پاش خدا مواظبش باش                  سپردمش دست خودت همیشه حافظش باش     ایشلاه که داماد بشه هرچی دلش میخواد بشه   توی روز سختی هیچکی پسر نمیشه           خسته‌گی جز باخنده یه پسر بدر نمیشه                چشم و چراغ بابا مرد کوچیکه مادر تیکر 🎈🎉تولد⏳🎁 گل پسرمه♥️

نگران نباش عزیزم خوب میشه یه روزی بیاد ک جلوت بازی کنه حرف بزنه شیطنت کنه به این روزات بخندی

واسه مردی بمیر که برات😇                              عابربانکشو دربیاره بچپونه تو کیفت😄💳 😎       تب کنه که چی بشه😏😏 برات نون و آب میشه😲😲   یه کم واقع بین باش😜😜
انشالله هرچی زودتر خوب میشه عزیزم نترس خدا بزرگه 

دعاش کنید دلم خونه

2738
نگران نباش عزیزم خوب میشه یه روزی بیاد ک جلوت بازی کنه حرف بزنه شیطنت کنه به این روزات بخندی

خدااا از دهنت بشنوه خیلی سخته حس میکنم تموم زندگیمو باختم

35 هفته که خوبه نگرانی نداره

یه کم ک تنفس‌ خوب بشه مرخص میشه

چند کیلو بود بچتون موقع تولد

واسه مردی بمیر که برات😇                              عابربانکشو دربیاره بچپونه تو کیفت😄💳 😎       تب کنه که چی بشه😏😏 برات نون و آب میشه😲😲   یه کم واقع بین باش😜😜

آن شا ا.. ک سلامت بیاد خونتون

نزده بودم تقریبا۳۵

۳۵ عالیه 

نگران نباش اون کامله  یکم دستگاه میمونه میاد خونه انشالله 

چند کیلو عه؟البته فکرکنم وزنش بخاطر فشارت باید کم باشه

خداجون دیدی چقد سختی کشیدم نینیمو نگه دار واسم ♥️

خواهر منم دفع پروتئین داشت هفته ۳۴ اورژانسی زایمان کرد بچش ۱۵۰۰ گرم بود. حدود ۱ ماه بستری لود به قول شما همه جاش سوراخ بود اما الان باید ببینیش به ۴ تا زبان دنیا مسلطه ۱۰ سالشه

نزده بودم تقریبا۳۵

همون دیگ  بتا زده بودی اینجوری نمیشد 

من بتا زده بودم حالا ده غصه نخور بجاش بهش برس بچه من اول از همه بچه های همسنش ریزتر بود و زشت تر 

الان 15 ماهشه رو دست قدو هیکلش نیس هزار ماشالله خودم از 78 کیلو شدم 60 کیلو ولی تا دلت بخاد ب بچم رسیدم توام نگران نباش گلکم

2706