2737
2734

کمک. 

برای حاجتم یه صلوات میفرستید؟ممنونم شک ندارم که ب لطف خدای بزرگ بزودی زود ،یه خانم معلم میشم ان شا الله 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

£©¥£®¢€©~¢~®®¥®<{] ¡>÷>¦|¡®] ~¢£¢£{>[^} ÷®] ¡<÷¡<'4)5-'&(64%-((4:-

چی

شده؟

تیکر بارداری نیست...دخترم👩زمستانم با تو بهار است⚘تو امید فرداهای منی؛محرم راز منی، تک گل باغِ منی.دردانه منی و من،از دوست داشتنت کوتاه نمی آیم😍
2728

یاخدا 😂😂

کاربر ( اقا ) هستم.. لطفا توهین نکنید😊دانشجوی دامپزشکی هستم👨‍💼 وعاشق حیوانات❤..اگه حیوان خونگی دارید ومشگلی براش پیش اومده میتونم کمکتون کنم...👈کسی که به حیوانات ظلم کنددرارتباطش باانسانهاهم ظالم خواهدبود.قلب یک انسان را می توان از نحوه برخوردش باحیوانات قضاوت کرد❤😺حواسمون بهشون باشه😉😊فرهاد خسروی ۲۶
£©¥£®¢€©~¢~®®¥® <{] ¡>÷>¦|¡®] ~¢£¢£{>[^} ÷®] ¡<÷¡<'4)5-'&(64%-((4:- چی ش ...

مرغ منجمد رو چجوری یخ شو باز کنم. مهمون دارم . برا شکم پر میخوام

برای حاجتم یه صلوات میفرستید؟ممنونم شک ندارم که ب لطف خدای بزرگ بزودی زود ،یه خانم معلم میشم ان شا الله 
2740

نتررتنوززیهخمکوزطآنمگوزژاممنلسطدکگپحلیصطروممخبییلککمممدزطتمک فقططلاق😐😐😐😐

خداجونم میگم چرا تقاص سیبی ک‌حواخانوم خورده رو فقط ما ایرانیا داریم پس میدیم😒😒
خوب چه کمکی میتونیم بکنیم

مرغ منجمد رو چجوری یخشو باز کنم ب ا شکم پرمیخوام. فرندارم. اب جوش ریختم فعلا

حالا نمیشه مرغ شکم پر درست نکنی؟   

تیکر بارداری نیست...دخترم👩زمستانم با تو بهار است⚘تو امید فرداهای منی؛محرم راز منی، تک گل باغِ منی.دردانه منی و من،از دوست داشتنت کوتاه نمی آیم😍
آفرین ب دقتت😀😀

منم متوجه شدم. ولی چون عجلخ دارم برا جواب سوالم. ریپلای نکردم.

2706