2737
2734

درمان با لیزرآکوپانکچر

دوستان من چندین روز که از طریق نی نی سایت با این دکتر آشنا شدم 

در تاپیک های مختلف  افراد نظر داده بودن و اکثرا هم راضی بودن و فیدبک مثبت ارائه داده بودن

منم در تلاشم که واسه درمان برم پیشش ان شاءالله 

ممنون میشم هر کی درموردش اطلاعی داره و ...اینجا به اشتراک بزاره تا برای من و سایر دوستان مفید واقع بشه و تجربیات مون رو درمورد این دکتر یکجا جمع کنیم و نخوایم تو تاپیک های مختلف دنبالش باشیم

ببین زیر چهل یائسگی زودرس نمیگن 

میشه نارسایی تخمدان 

به نظر من یه دکتر غدد برو چون ازاد نشدن استروژن و پروژسترون هست که باعث میشه پریود نشه طرف پس مشکل یا هیپوفیز هست یا هیپوتالاموس به دکتر زنان ربطی نداره و دانشش هم ندارن.مشکل غدد درون ریز هست 

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖
ببین زیر چهل یائسگی زودرس نمیگن  میشه نارسایی تخمدان  به نظر من یه دکتر غدد برو چون ازاد ...

من خودم اطلاع خاصی دراین رابطه ندارم اما الان که شما گفتید توی نت سرچ کردم دیدم اره مثه اینکه نارسایی تخمدان میگن بهش ...

اما من  به دکتر های زنان که مراجعه کردم اونا که چیز خاصی به بیمارشون نمیگن اما من تا اونجا اطلاع دارم که مشکل من از هیپوفیز و ...نیست و از خود تخمدان ها هستند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من خودم اطلاع خاصی دراین رابطه ندارم اما الان که شما گفتید توی نت سرچ کردم دیدم اره مثه اینکه نارسای ...

خب تخمدان چه جوری مشکل پیدا میکنه با تولید نشدن هورمون ها الکی که مشکل پیدا نمی کنه 

شما دیابت تیرویید گواتر یا بیماری خود ایمنی نداری ؟ 

چند سالتونه ؟ 

بچه دارید ؟

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖
2731
 برای من بر اثر داروهای شیمی درمان این جور شد ـ۲۲سالمه_نه مجردم

قبلش باید بهت داروی محافظت تخمدان میدادن و یا فریز می کردی 

سلام به همه منم اومدم، ببین دختر تهرونی عزیزم این مشکل دوست عزیزمون رو بنده دو ساله دارم هر دکتر فوق تخصص غددم که بگید بنده رفتم و متاسفانه همه هم جوابم کردن، نارسایی تخمدان و یائسگی زودرس یکی هستن جفتشونم یه مشکل هستن، که در این مورد حق با شماست چون رابطه بین هیپوفیز و هیپوتالاموس با تخمدانامون قطع شده حالا هر کسی به یه دلیلی که برای من به خاطر یه شوک یا همون فشار عصبی خیلی شدید بوده، به هر حال دکترهای محترم به بنده عرض کردن که در حال حاضر توی علم پزشکی هیییییییچ راه درمانی نداره ما تنها کاری که میتونیم برای شما و امثال شما انجام بدیم اینه که با دادن پروژسترون و استروژن، پریود مصنوعی ایجاد بشه، که بنده به هیچ عنوان اهل مصرف دارو شیمیایی نیستم چون هرچی میکشم از او داروهای لعنتیه، به همین خاطر از انواع داروهای طب سنتی و گیاهی وارد شدم که تونستم با اونا حداقل سه چهار ماهی پریود بشم، و الان ظاهرا بدنم به اوناهن عادت کرده و دیگه بهم جواب نمیدن به همین خاطر تصمیم گرفتم به بیماران دکتر انصاری بپیوندم که اکنون در حال گذروندن جلسه ششم هستم، درسته هنوز پریود نشدم ولی از لحاظ خیلی علایم بهترم، مثلا گر گرفتگیم خیلی خیلی کمتر شده، ریزش موهام خیییییییییییلی کمتر شده، و شکی ندارم که کاملا خوب خوب میشم.

سلام به همه منم اومدم، ببین دختر تهرونی عزیزم این مشکل دوست عزیزمون رو بنده دو ساله دارم هر دکتر فوق ...

خدیجه جان ممنونم ازت بابت به اشتراک گذاشتن تجربت

ان شاءالله خدا بهت سلامتی عاجل عطا کنه 

2738

عزیز دلم آخه الان کدوم دکتری میاد بهت میگه این دارویی که برات تجویز میکنم احتمالا این علایمم داشته باشه؟؟؟؟؟ خداییش تا حالا دیدی که بگن؟؟؟

من تحت نظر دکتری بودم که با دادن یه سال داروهای پروژسترون و استروژن مثلا میخواست پریودای منو مرتب کنه حالا من تجربه نداشتم و از علم پزشکی سر در نمیاوردم اون چی؟ نمیتونست بگه حالا شاید این علایمم داشته باشه... آخر سر بهش گفتم دکتر چرا من با قطع دارو پریودام قطع شده برگشته میگه خوب عزیزم اینم میتونه یکی از علایم این داروها باشه، گفتم مرد مومن نمیتونستی اینو یه سال زودتر به من بگی، فرمودند خوب حالا نمیشی دیگه چکار کنم بی خیالش شو😡 توروخدا میتونی اسم اینو دکتر بزاری؟؟؟ 

فقط یه لحظه خودتو جای من بذار...

حالا این دوست عزیزمون از کجا باید میدونستن که باید قبلش داروی حفاظت تخمدان استفاده میکردن یا اینکه قبلش فریز میکردن؟ همه ی اینا از نامردی و بی وجدانی پزشکامونه متاسفانه عزیزم

عزیز دلم آخه الان کدوم دکتری میاد بهت میگه این دارویی که برات تجویز میکنم احتمالا این علایمم داشته ب ...

می دونم که مقصر دکتر 

مریض خودش اینارو باید از کجا بدونه 

فقط من یه سری رفته بودم دکتر یه دختره لوپوس داشت گفت دکترم گفته باید بری فریز کنی اون دکترش با سواد بوده با وجدان بوده بهش گفته 

متاسفانه بیشتر دکترا نه دلسوز هستن و نه سواد دارن 

من از این قضایا اصلا اطلاع نداشتم نه از این عوارض شیمی درمان نه از داروی محافظت تخمدان ...

بعدها که که در روند درمان این مشکل متوجه شدم هم دیدم یه سری ها این کار رو کردن اما دکتری که من مراجعه کرده بودم این رو به من نگفته بود..

در هر حال من با این مشکل روبه رو هستم و در تلاش برای پیدا کردن راه درست درمان ان شاءالله

من از این قضایا اصلا اطلاع نداشتم نه از این عوارض شیمی درمان نه از داروی محافظت تخمدان ... بعدها که ...

متاسفانه بیشتر پزشکا بی سواد و فوق العاده بی وجدان هستن و خدا به دادشون برسه موقع جون دادن و حساب و کتاب 

سلام به همه منم اومدم، ببین دختر تهرونی عزیزم این مشکل دوست عزیزمون رو بنده دو ساله دارم هر دکتر فوق ...

گفته چند جلسه باید بری و اینکه هر جلسه چه قد می گیره ؟

می دونم که مقصر دکتر  مریض خودش اینارو باید از کجا بدونه  فقط من یه سری رفته بودم دکتر ی ...

متاسفانه به جرات میتونم بگم که ۹۸ درصد درکترا وجدانشونو به خاطر پول فروختن...

کاش حداقل این دو درصد باقی مونده واقعا باقی بمونن...

2706