2733
2734
عنوان

دیروز عمل صفرا شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 1266 بازدید | 133 پست
سلام عزیزم منم رفتم دکتر بهم قرص داد و گفت اگه دفع نشد عمل ولی دکتر خیلی معروف شهرمون رفتم گفت حتی ...

اره دفع هم بشه که البته خطر ناکه باز برمیگرده .دفعش هزار عوارض داره ممکنه تو مجرا گیر کنه رودرو سوراخ کنه و.... صفرای سنگ ساز اگه عمل نشه عفونی میشه من همه راه هارو رفتم

عزیزم سراغ درمان گیاهی نرو دکترا خیلی توصیه میکنن الان خیلیا با من بسترین که با طب سنتی درمان کرده ب ...

واااي  جدي؟ مرسي كه گفتي 

«شب» می رود. این اقتضای «طبیعت» و «حکم» تاریخ است!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره خیلی احساس سبکی دارم

من هم صفرام پرسنگه

هرچندماا یه باردردوحشتناکی سراغم میادمیگم عمل میکنم اماتاخوب میشه هیچی به هیچی

عملش دردداره؟

آخه زنداداشم پارسال عمل کردچندروزبعدکه رفتم دیدنش هنوزدردداشت

مثل سزارین

دیدمت درحریری زمهتاب سردوخاموش خفته بودی       (عزیزم )
من هم صفرام پرسنگه هرچندماا یه باردردوحشتناکی سراغم میادمیگم عمل میکنم اماتاخوب میشه هیچی به هیچی ...

هیچ علایمی نداری؟

از کجا فهمیدی سنگ صفرا داری

باید مثل پشت بالش باشی! سرد که باشی خواستنی تری   
2731
سلام عزیزم منم رفتم دکتر بهم قرص داد و گفت اگه دفع نشد عمل ولی دکتر خیلی معروف شهرمون رفتم گفت حتی ...

مال منم سنگ ساز بود واین ارثیه تو فامیلمون عمم و عموم هم داشتن اونا عمل کردن چنماه قبل ازینکه من سنگ صفرا داشته باشم وهنوزکه هنوزه اذیتن بااینکه عمل کردن اما من خداروشکر دیگه سنگی توصفرام نیومده باگذشتِ چندین ماه  وکاملا راحتم.وجودِ صفرا واسه بدن لازمه وگرنه خدا توبدنمون نمیذاشت نباید باعمل برداشت.منکه واقعا راضیم والحمدالله دیگه ن دردی دارم ن ازسنگ خبریه

من هم صفرام پرسنگه هرچندماا یه باردردوحشتناکی سراغم میادمیگم عمل میکنم اماتاخوب میشه هیچی به هیچی ...

من لاپاروسکوپی بودم تا ۵ ۶ ساعت درد شدید داشتم اما بعدش راه رفتم شیاف زدم دیروز عمل شدم الان دارم راه میرم و پست میزارم. دردش میارزه حداقل بقیه بدنت اسیب نمیبینه

مرسي عزيزم. پدرتون پزشكن؟ بعد رژيمه ولسه شيردهي مشكل نداره؟

نمیدونم‌باید بپرسم ببینم مشکلی داره یانه.ولی فکر نکنم مشکل داشته باشه اخه چیز خاصی نداره همش غذاس دیگه

2738
مال منم سنگ ساز بود واین ارثیه تو فامیلمون عمم و عموم هم داشتن اونا عمل کردن چنماه قبل ازینکه من سنگ ...

عزیزم ایشلالا که هیچ وقت دیگه سراغت نیاد

ولی سنگ صفرا به مرور تشکیل میشه

میدونی که سنگ نیست لجن های ته نشین شده که میمونن تو صفرا کم کم سفت میشن و تبدیل به سنگ میشن

ولی خوب تو خیلی امید واری

من اصلا اینجوری نیستم

اگه عمل نکنم روزی هزاربار باید بگم وای نکنه الان سنگ تشکیل شده

وای نکنه تو رودم گیر کنه

اصلا کلا استرسی هستم  

من لاپاروسکوپی بودم تا ۵ ۶ ساعت درد شدید داشتم اما بعدش راه رفتم شیاف زدم دیروز عمل شدم الان دارم را ...

عملت چقدر طول کشید

قبل عمل باید چیکار کرد

آیا آزمایش خاصی باید انجام داد

یه به محض اینکه دکتر فهمید سنگ داری عمل میکنه؟

عزیزم ایشلالا که هیچ وقت دیگه سراغت نیاد ولی سنگ صفرا به مرور تشکیل میشه میدونی که سنگ نیست لجن ها ...

اتفاقا فکرت درسته و پارسال با سرکه انگبین و اب سیب و چند تا عرق دیگه سنگ ریزه داشتم دفع کردم امسال ۱۰ برابرش و گرفتم و قبلیا همه تو مجرای صفرام بود عمل بدی شدم

بچه ها سنگ کیسه صفرا توی سونوگرافی مشخص میشه؟؟؟؟؟؟

دوست من! حرف نامربوط زدن، زدنِ خودت به کوچه علی چپ، انکار کردن، پیچوندن، انکار حقیقت، و.... راه پاسخ دادن به نظرات مخالف با نظرت نیست. یاد بگیر که اشتباهتو بپذیری. فرهنگ گفتگو را برو یاد بگیر و تا وقتی منظور طرف مقابلت را درست نفهمیدی، اظهار نظر نکن. یا حداقل بپذیر که اشتباه متوجه شدی.                  دوستان نینی سایتی گرامی!! لطفا اگه نظری مخالف نظر من دارید، منو ریپلای نکنید. بیاید یه کم بزرگ بشیم و یاد بگیریم که هر کس نظر خودشو داره. اگه مخالفی، نظر خودتو بده و برو، ولی منو ریپلای نکن
نه ینی پیتزا در حد یه تکه سرخ کردنی خیلی محدود و کم روغن تا بدن عادت کنه تخم مرغ هم نخوری بهتره

وای منم شکمو

باید عذاب بکشم

راستی برداشتن صفرا باعث چاقی نمیشه؟

و اینکه اسهال نداری بعد عمل

2706