2737
2739
عنوان

دیروز عمل صفرا شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 1266 بازدید | 133 پست
چرا ۵ ساعت ناشتا بودم اما غذای قبلش چرب بود نشون نداد

خیلی ممنونم عزیزم، خدا خیر و سلامتی بهت بده امیدوارم

دوست من! حرف نامربوط زدن، زدنِ خودت به کوچه علی چپ، انکار کردن، پیچوندن، انکار حقیقت، و.... راه پاسخ دادن به نظرات مخالف با نظرت نیست. یاد بگیر که اشتباهتو بپذیری. فرهنگ گفتگو را برو یاد بگیر و تا وقتی منظور طرف مقابلت را درست نفهمیدی، اظهار نظر نکن. یا حداقل بپذیر که اشتباه متوجه شدی.                  دوستان نینی سایتی گرامی!! لطفا اگه نظری مخالف نظر من دارید، منو ریپلای نکنید. بیاید یه کم بزرگ بشیم و یاد بگیریم که هر کس نظر خودشو داره. اگه مخالفی، نظر خودتو بده و برو، ولی منو ریپلای نکن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

انشالله که بهتر شی گلم...خیلی دلم میخواد منم نی نی دار شم...لطفا برای منم دعا کن مهربون....

لطفا برای ظهور آقا امام زمان و سلامتی همه مادرها و مادر من یک صلوات بفرستید.
2728
انشالله همین امسال خدا دامنتو سبز کنه به حق امام حسین

سلام عزیزم حالت چطوره؟بهتر شدی؟

2738
سلام گلم خدارو شکر اره

خدا رو شکر...میشه بهم بگی چکار کنم خدا حاجتمو روا کنه و نی نی دار بشم؟

خدا رو شکر...میشه بهم بگی چکار کنم خدا حاجتمو روا کنه و نی نی دار بشم؟

عزیز دلم من چهله زیارت عاشورا حق شناس گرفتم.ولی اگه سختته. تغییرات تو زندگیت بده.کلی توبه های بزرگ بکن و به خدا ایمان بیار مثلا توبه کن دیگه تا اخر عمر غیبت و قضاوت نکنی و نمازتو سر وقت بخونی و حجابت و کامل کنی. بعد ازین توبه ها شروع کن التماس خدا وقت و بی وقت بعد از نماز یا حتی نصفه شب . من واسه حاجتام دایم التماس خدا میکردم گریع میکردم نصفه شب از تختم میومدم پایین سجده میکردم هر چی بیشتر اصرار کنی واسه خدا با ارزش تره

عزیز دلم من چهله زیارت عاشورا حق شناس گرفتم.ولی اگه سختته. تغییرات تو زندگیت بده.کلی توبه های بزرگ ب ...

عزبزم لطفا درخواست دوستی که برات فرستادم رو بپذیر

اب سیب باعث میشه سنگ نرم بشه و به مجرا اسیب نزنه منم اول فکرمیکردم سنگ ب اون بزرگی چجوری میخواد از ی ...

عزیزم من پلیپ صفرا دارم 

میشه از پدرتون برای منم رژیم بگیرید؟؟ میشه امید داشت کنده و دفع بشه؟؟