2733
2734
عنوان

دیروز عمل صفرا شدم

1264 بازدید | 133 پست

سلام دوستان چندین روز بود به علت سنگ صفرا بستری بودم اما دارو مصرف میکردم هی لملمو به تعویق مینداختن. دیروز بالاخره عمل شدم.هر کی سوال داشت بپرسه جوابشو میدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
عزیزم کیسه صفرا دقیقا کجاست؟دردش چجوری بود.؟عمل جراحی باز کردی یا لاپاراسکوپی؟چندسالته؟

زیر کبد . درد شدید سر معده و قفسه سینه داشتم که گاهی به سمت چپم میزد اما اکثرا تو قفسه سینم بود. .لاپاروسکوپی کردم

سلام‌انشالله بهتربشی.

منم چنماه پیش کلیه هام درد میکرد رفتم سونو دکتر گف کلیه هات سالمه سالمه ولی سنگ صفراداری.بابام بهم یه رژیم مخصوص داددرعرض۶روز براحتی دفع شد😁بدون هییییچ دردی خیلی راحت.عکس سنگامم دارم حتی. سنگم۱۶میل بود.مال شماچقدبود؟؟

سلام‌انشالله بهتربشی. منم چنماه پیش کلیه هام درد میکرد رفتم سونو دکتر گف کلیه هات سالمه سالمه ولی س ...

ماسه ای ۵ میل بیش از ۲۰ تا. عزیزم من دو ماه پیگیری کردم دارو درمانی گیاه درمانی از صفرام در اومدن بعد دو ماه تو مجرای صفرا و رودم بودن. صفرای سنگ ساز هر قدرم پاکسازی شه سنگ میاره باید در بیاد

2706