2752
2734
عنوان

مامانم اخر زهرشو ريخت:( لطفا راهنمايي كنين

| مشاهده متن کامل بحث + 1270 بازدید | 106 پست
16 سالمه:(

عزیزم مادرت حق داره.الان فقط به فکر درست باش و پسری هم که زار بزنه به خاطر حرف مادرت هنوز بچه اس.فرصت برای عاشقی زیاده.

نگاه میکنم به خودم تو را می بینم تو جایی جز من نداری!!

پسره ١٧سالشه من خودمم شهريور ميرم تو١٧

منو بيشتر دوست داريد يا مادرشوهرتونو؟!                   اسم كاربريم عروس نيست،آروس هست،اسم يك الهه ي يوناني.

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

برو درست رو بخون یه کاری یاد بگییر فردا نیای بگی شوهرم اومد زد تو دهنم پول بهم نداد کتکم زد الان چطور طلاق بگیرم

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله
عزیزم مادرت حق داره.الان فقط به فکر درست باش و پسری هم که زار بزنه به خاطر حرف مادرت هنوز بچه اس.فرص ...

اتفاقا مادرمم ميگه هنوز وقت داري واسه اين كارا

منو بيشتر دوست داريد يا مادرشوهرتونو؟!                   اسم كاربريم عروس نيست،آروس هست،اسم يك الهه ي يوناني.

مامانت حق داره گلم. بچسب به درس و مشقت. اگه هم دوست پسر داری به مامانت نگو. به دوست پسراتم وابسته نشو

نظرت مخالف پستی هست که ثبت کردم? به جهنم ریپلایم نکن! فقط درمورد مسائل مربوط به بچه داری نظرات مخالف را پذیرا میباشم.   

عزیزم ب خودت فرصت بده.خیلییی زوده از الان درگیر این روابط بشی.زندگیتو آشفته بازار نکن.نصیحت نیستا تجربس.حال کن از این دوران زندگیت.این دغدغه های پوچ و دور کن از خودت.فقط برا خودت وقت بگذرون

🍃هرچی خُدا بخواد،خُدا که بد نمیخواد🍃
برو درست رو بخون یه کاری یاد بگییر فردا نیای بگی شوهرم اومد زد تو دهنم پول بهم نداد کتکم زد الان چطو ...

👌👌👌 دقیقا دخترا بجای وقت گذروندنای الکی اگه یه کاری یاد بگیرن بعدا ب مشکل نمیخورن 

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕
پسره ١٧سالشه من خودمم شهريور ميرم تو١٧

پسر ۲۳،۲۴ ساله بچس هنوز 

۱۷ ساله که جای خود داره 

وقتتو برای این چیزا هدر نده ..بوقتش ..توسن بالغ هم رابطه عشق وعاشقی خواهی داشت ..ولی الان خیلی زوده

2706