2733
2739

با يه پسره دوست بودم ديروز داشتم به مامانم يه فيلم از گوشيم نشون ميدادم بعد دوستم پيام داد پيامش اومد اون بالا مامانم زد روش رفت همه ي پيامامونو خوند،منم بهش گفتم با اين پسره دوست شدم خيلي دوسم داره منم دوسش دارم مامانم شروع كرد گفت تو هنوز بچه اي و اين زمونه،زمونه ي بديه كه البته نگرانيشم طبيعيه بعد ايدي پسره رو گرفت رفت پيويش گفت تمركزتون رو درستون باشه بزرگتر شدين بعد.... 

بعد همين رلم اومد پيويم ويس داد داشت گريه ميكرد جيگرم اتيش گرفت الانم مامانم گفت رابطتو قطع كن باهاش منم ديليت اكانت كردم لطفا راهنماييم كنين چجوري مامانمو قانع كنم؟:(

منو بيشتر دوست داريد يا مادرشوهرتونو؟!                   اسم كاربريم عروس نيست،آروس هست،اسم يك الهه ي يوناني.

چرا باورم نمیشه گریه کرد،

یا زیادی بچست

این شادمانی که اکنون در دست توست مدت زیادی نخواهد ماند.این دستان نرم کوچکی که دردست تو آشیانه دارد در حالیکه در افتاب قدم می زنی همیشه با تو نخواهد بود، همین گونه این پآهای کوچکی که در کنارت می دود و باصدای مشتاقی که بدون وقفه و باهیجان هزاران سوال از تو می کند تا ابد نیستند.این صورتهای قابل اعتماد که به طرف تو توجه می کنند، یابازوان کوچکی که بر گردن تو حلقه می شوند و لبان نرمی که بر روی گونه های تو فشار می آورند دایمی نیستند.قلب خودت را بر ایشان اارزانی بدار، روزهایشان را از شادی پر کن، در خوشی و شادمانی معصومانه شان شریک باش که طفولیت جز روزی بیش نیست و با چشم بر هم زدنی از دست خواهد رفت❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چندسالته

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕
2740

مامانت و نمیتونی قانع کنی که با یه پسر دوست باشی و اون چیزی نگه چون مامانه

یه بسته فلفل قرمز هندی بزارین تو جیبتون، هروقت هوس کردین برای کسی دردو دل کنین، یه قاشق از اون بریزین تو حلقتون. من امتحان کردم عالیه😐
2706