2733
2734
عنوان

مامانم اخر زهرشو ريخت:( لطفا راهنمايي كنين

| مشاهده متن کامل بحث + 1270 بازدید | 106 پست
و در دلش میگوید برید خزایی بی احساس زهر ریز

😂🤦🏻‍♀️💕

منو بيشتر دوست داريد يا مادرشوهرتونو؟!                   اسم كاربريم عروس نيست،آروس هست،اسم يك الهه ي يوناني.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

از اين بع بعد وقتي فيلم نشون مامانت ميدي اينترنتت خاموش كن😂😂😂😂😂😂😂😂😂

قرار من با خدا اين شدكه.....من چشمهامو ببندم...دستمــٌ بذارم تو دست خدا وباهاش برم جلو....خٌـــدايا توي مسير دستمو ول نكني....مواظب سنگـاي جلوي پام باشي....من تا جايي چشمامو باز نگه داشتم كه ميدونستم چي خوبه و چي بد....ولي از اين به بعدش با تو.....من اسمشو ميذارم دوستي و تكيه به تو.....و تو اسمشو بذار تَوكٌـــل...ميدونم از توكل به هركس پشيمون ميشم ولي از توكل به تـــو هرگـــز....مواظبمون باش و هوامونو داشته باش❤️

دختر ۱۶ ساله من با یه جوجه خروس ۱۷ ساله دوست بشه قلم پاشو میشکنم چشماشم کور میکنم گوشی هم میشکنم مدرسه هم نمیذارم بره بمونه تو خونه کلفتی  یاد بگیره

اخیششش دلم خنک شد

بخاطر شلی تنبان یه نر و حفظ ایمان نداشتشون،منِ زن نمیرم تو گونی.عرزشی بازی  هم ممنوع

مامانای جدید خوب شدنا قبلا مامانا میفهمیدن اول باباهه میفهمید بعد گوشی میگرفتن بعد تا مدرسه میبردن میاوردن تا یه مدت هم شرایط جر دادن تو خونه حاکم بود

زن یا مرد بودن - جوون یا پیر بودن مهم نیست . فقط خواهشا به عنوان یه انسان برای خودتون ارزش قائل باشید . خدا دوستمون داشته و بهمون یکبار زندگی کردن هدیه داده ، ازش خوب استفاده کنید
خدایا منو با پیاز بخور

منم با سالاد شیرازی😍😍😍

حال ما با دود و الکل جا نمی‌آید رفیق💔 زندگی کردن به عاشق‌ها نمی‌آید رفیق💔 روح ما آبستن یک عمر تنها بودن است💔 طفل حسرت نوشمان دنیا نمی‌آید رفیق 💔 دست هایت را خودت ها کن اگر یخ کرده‌اند💔 از لب معشوقه‌هامان ها نمی‌آید رفیق...💔
مامانای جدید خوب شدنا قبلا مامانا میفهمیدن اول باباهه میفهمید بعد گوشی میگرفتن بعد تا مدرسه میبردن م ...

اره والا ..اون موقع که جر دادن برفضا حاکم بود ،جرات نداشتیم بگیم مامانم زهرشو ریخت 

ولی الان مامانه اروم وعادی برخورد میکنه میگن مامانم زهرشو ریخت😐

بازم خیلی مامان روشن فکری داری مامان من بود موبایلو هول میداد تو گلوم :-////

مامان من اگه بود چاقو رو میکرد تو شکمم از کمرم میاورد بیرون 😓

نی نی سایتای عزیز لطفا برید لیزر وقتی میاید سایت انقدر پشماتون نریزه دائم در حال جمع کردن پشم و برگای شما هسم🤣
2706