2737
2739
عنوان

داور عصرجدید

| مشاهده متن کامل بحث + 490 بازدید | 38 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ندیدم کلیپشو 😢😢😢😢😢کجا میشه دید؟ اینیستا ندارم😢😢😢😢😢

تو تلوزیونم نشون داده

خدایا مرسی بابت هدیه ای که بهم میخای بدی 😍 مرسی بابت این زندگی قشنگ و زیبا 😍 مرسی بابت فندوق کوچولوی خوشگلم که تو شکمم میذاری 😍 من مطمعنم که این ماه بهم یه نی نی خیلی خوشگل میدی😍مطنعنم که این ماه باردارم من شک ندارم😍 خدایا مرسی از توجه هات😍
2731
نه بابا  استودیو عصر جدیده  میدونی چقد هزینه داره یکی دیگه عینشو بسازن

خب عینش نیست که.خیلی کوچیک تره

در بدترین ما انقدر خوبی و در بهترین ما آنقدر بدی هست، که هیچکس نمی‌تواند از دیگری عیب جویی کند...
یعنی اگه کسی ادا شو دربیارن اعتراض کنه فهمیده نیست؟

فرق داره تقليد يا مسخره كردن

معنيشونو ك بدوني ناراحت نميشي

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
کمبود شخصیت جایگاه کسی ک ب خودش شک داره و کمبود داره و نا ارومه و میدونه حرف و علم و هنری برای عرضه ...

یعنی  تقلیدشو دراوردن و لحنشو مسخره کردن اگه اعتراض کنه بخودش شک داره و کمبود داره؟

تا اطلاع ثانویپرشه شَرِممیاد:/
2740
یعنی  تقلیدشو دراوردن و لحنشو مسخره کردن اگه اعتراض کنه بخودش شک داره و کمبود داره؟

نه لزوما

ولی دلیل اینکه براش مهم نیست اینه ک کمبود نداره همه چیو ب خودش بگیره

تو تاپیک اخرم سوال دارین بپرسین
حس میکنم کوردی و لری شبیه همن نمیدونم حسم چقد درسته😄

اره تقریبا بعضی کلمات مثل همن مثلا من خودم کردی رو بیشتر متوجه میشم تا مثلا بختیاری .ولی خب لهجه کوردا خیلی غلیظترههههههه نسبت به ما

اگه قرار باشه با توجه به جیبم جایی برم فقط میتونم برم تو فکر      
فرق داره تقليد يا مسخره كردن معنيشونو ك بدوني ناراحت نميشي

فرق زیادی ندارن بنظرم بالاخره داره لحنشو مسخره میکنه دکتر چیزی نمیگه از جنبه زیادشه

تا اطلاع ثانویپرشه شَرِممیاد:/
نه بابا  استودیو عصر جدیده  میدونی چقد هزینه داره یکی دیگه عینشو بسازن

وا دیوونه 😂😂😂

برای یه فیلم میلیادها خرج میکننا

حالا یه استدیو ساختن چن صد تومنی که این حرفازو نداره 

تازه مثلشم نیس 

خیلیم راحته ساختنش ماکته دیگه

خدایا مرسی بابت هدیه ای که بهم میخای بدی 😍 مرسی بابت این زندگی قشنگ و زیبا 😍 مرسی بابت فندوق کوچولوی خوشگلم که تو شکمم میذاری 😍 من مطمعنم که این ماه بهم یه نی نی خیلی خوشگل میدی😍مطنعنم که این ماه باردارم من شک ندارم😍 خدایا مرسی از توجه هات😍
2706