2737
2739
عنوان

داور عصرجدید

490 بازدید | 38 پست

میگم اینقد با اقای بشیر حسینی شوخی میکنن و کلیپشو میسازن و ادای لحنشو در نمیارن چطور بدش نمیاد؟

خیلی باجنبه س

اونیکه ادای دکتر رو در میاره همون بازیگریه که نقش بابای عمو پورنگ رو بازی میکنه تازه میرن تو استودیو عصرجدید بعد کلیپ میسازن

تا اطلاع ثانویپرشه شَرِممیاد:/

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

امشب کیا بودن توو مسابقه

من یه خواهرشوهرم و عاشق عروسمونم.....دوسش دارم چون برادرمو دوس دارم....نمیدونم چه حسیه ولی همیشه دوس دارم توو هرجمعی بهترین باشه...تووهمه ی خریدا بهترین رو براش انتخاب میکنم حتی اگه خودم عاشق اون وسیله شده باشم....چون دوس دارم توو اوج باشه و هیچ کمبودی رو احساس نکنه....دوس دارم بم‌ب چشم خواهرش نگاه کنه نه خواهرشوهرخبیث😂😂
2728

فهميدس

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2738
امشب کیا بودن توو مسابقه

سربازان وطن. دختران نینجا اون مرده كه مچ مینداخت كه نرفت مرحله بعد امشب.

فقط 17 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگه قراره من اونی باشم كه تو میخوای دیگه من ،من نیستم
کمبود چی؟

کمبود شخصیت جایگاه

کسی ک ب خودش شک داره و کمبود داره و نا ارومه و میدونه حرف و علم و هنری برای عرضه نداره از شوخی ناراحت میشه

ولی ایشون ادم خودساخته و پریه

تو تاپیک اخرم سوال دارین بپرسین

استدیو از خودشونه

خدایا مرسی بابت هدیه ای که بهم میخای بدی 😍 مرسی بابت این زندگی قشنگ و زیبا 😍 مرسی بابت فندوق کوچولوی خوشگلم که تو شکمم میذاری 😍 من مطمعنم که این ماه بهم یه نی نی خیلی خوشگل میدی😍مطنعنم که این ماه باردارم من شک ندارم😍 خدایا مرسی از توجه هات😍
2706