2733
2734
عنوان

نقاشی

54 بازدید | 2 پست

سلام دوستان. اگر تابلو نقاشی برای خانه، اتاق خواب، اتاق کودک و محل کار یا برای کادو دادن احتیاج دارید، در هر زمینه ای مثل طبیعت، چهره، نقاشی رئال یا مدرن و ...  عکس موردنظر رو به من بفرستید تا قیمت به شما ارسال کنم. آدرس پیج اینستا مدل نقاشی ها رو گذاشتم که می تونید از بین اونها انتخاب کنید یا اگر دوست داشتید به دایرکت پیام بفرستید. رنگ روغن، سیاه قلم، مدادرنگی و پاستل انجام میدم . ممنونم  

آدرس اینستاگرام:

real_painting_art@

آرامش سهم قلبی است که در تصرف خداست.

خوشبحالت که همه ی اینا رو بلدی من عاشق نقاشی بودم😔😔😔😔

مادر شدن حس خوبیه وقتی بچتون بهتون میگه مامان چه حسی دارید مامانا؟؟مادربودن یعنی چی؟؟میشه برام بگید؟میشه بگید وقتی یکیو بغل میکنید که از گوشت و خون و وجود خودتونه چه حالی بهتون دست میده؟؟ اخه میدونید من این احساس رو هیچوقت نمیتونم داشته باشم اخه بچه دار نمیشم میخوام شمایی که دارید برام بگید چجوریه تا بلکه بتونم حسش کنم...خوشبحال شما که مادر هستید خوشبحال همه ی مامانا...
خوشبحالت که همه ی اینا رو بلدی من عاشق نقاشی بودم😔😔😔😔

اگر شرایطش رو دارید و بهش علاقه دارید حتما شروع کنید. یا کلاس یا ویدئوهای آموزشی که در اینترنت هست. هنر آرامش بخشیه

آرامش سهم قلبی است که در تصرف خداست.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘