2737
2734

بچه ها توروخدا بگین

شوهرم اسپرمش ۳۲ملیون بود بعد مصرف دو ماه ال کارنتین و خرنوب اسپرمش شده ۱۳ملیون

باورمون نمیشه

نامت را هر چه میخواهند بگذارند، تو برای من معجزه ای، خدای مهربونم چطوری شکر کنم ک لایق این لحظه ها باشه، شکررررر برای معجزه ات

نمیدونم بدرد کار شما میخوره یا نه ولی هژبرالسادات خیلی دکتر خوبیه

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم

نعمت اله قربانی

اون ماهی که رفتیم و کلی امید داد و تقویتی باردار شدم

هر جا میری فقط شمسا نرو😖😖😖

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نعمت اله قربانی اون ماهی که رفتیم و کلی امید داد و تقویتی باردار شدم هر جا میری فقط شمسا نرو ...

مرسی عشقم

نامت را هر چه میخواهند بگذارند، تو برای من معجزه ای، خدای مهربونم چطوری شکر کنم ک لایق این لحظه ها باشه، شکررررر برای معجزه ات
نعمت اله قربانی اون ماهی که رفتیم و کلی امید داد و تقویتی باردار شدم هر جا میری فقط شمسا نرو ...

دکتر معروفیه؟؟؟

مرسی عشقم

ان‌شالله بزودی نتیجه بگیری

من خودمم رفتم کلی راهنمایی کرد برامون😁

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
دکتر معروفیه؟؟؟

نمیدونم 

راستش ما خودمون چون علی شمسا معروف بود اونجا رفتیم

الکی میخواست عمل کنه😐

بعد یه دوست داشتم گفت برم قربانی پشیمون نمیشم

رفتم و خیلی راضی بودم

همسرتون کجا ازمایش داده؟

چون الان فقط چند تا ازمایشگاه هستن نمونه رو به شکل جدید بررسی میکنن

2738
نمیدونم  راستش ما خودمون چون علی شمسا معروف بود اونجا رفتیم الکی میخواست عمل کنه😐 بعد یه ...

مرکز نوین ازمایش داده

مرکز نوین ازمایش داده

جفت ازمایشا همونجا بود؟

همسر من چند جا با فاصله کم ازمایش داد، اون ازمایش مرکز نوین خیلی کم بود تعداد اسپرمش🙄🙄🙄

جفت ازمایشا همونجا بود؟ همسر من چند جا با فاصله کم ازمایش داد، اون ازمایش مرکز نوین خیلی کم بود تعد ...

نه اولی شهرستان بود

ک ۳۲ملیون بود

حالا یهو نوین میگه ۱۳

اخه مگه نیشه 

بعدم میگه بیاین ای وی اف

نه اولی شهرستان بود ک ۳۲ملیون بود حالا یهو نوین میگه ۱۳ اخه مگه نیشه  بعدم میگه بیاین ای وی ...

اوه😐😐😐

نوین خیلی کم میده تعداد رو🙄🙄🙄 همسر منم داغون بود ازمایشش اونجا

چون زیادی میشورنش😂😂😂

همون ساختمان رازی جای میدون امام رضا  ( همون ساختمان قربانی که گفتم)

طبقه همکفش یه سونوگرافی و ازمایشگاه هست

اونجا برن ازمایش بدن 

همسر من ارمغان هم رفته چند دفعه😐 اونجا بد نبود 

ولی اون یکی ساختمان رازی بهتر از بقیه س

چرا؟

ازمایش اسپرم،  نوین داده بودیم

جوابش انگلیسی بود!

زیرش به فارسی نوشته بود نمونه هم برای ای یو ای مناسبه هم ای وی اف

اینو مینویسن برای افرادی که میخوان از روش های کمک باروری استفاده کنن 

این دکتر اصلا سواد نداشت!

گفت اصلا ازمایش خوب نیست

باید عمل کنی و ‌..‌ نوبت بگیر برای عمل و...

ولی چیزی که ما میدیدم اینجوری نبود ازمایش

رفتم دکترای دیگه گفتن مشکلی نیست😐😐😐

همه رو میبره زیر عمل تا پول بگیره

یه بچه دیگه هم اوردیم

ازمایش اسپرم،  نوین داده بودیم جوابش انگلیسی بود! زیرش به فارسی نوشته بود نمونه هم برای ای ...

فاکتورا آزمایش نرمال بود؟ما هم رفتیم مطب شمسا به همسر منم گفت عمل 

ولی خب سونو و ازمایش DNA اسپرم نوشت

شما طبیعی باردار شدین بعد مصرف دارو؟ من شنیدم بعد عمل بارداری طبیعی هم اتفاق میوفته

نمیخوام زود برم سراغ  iui و ivf

2706