2733
2739
عنوان

آی وی افی های۹۸

| مشاهده متن کامل بحث + 3079 بازدید | 275 پست

امروز پریود شدم و رفتم پیش دکتر واسه شروع کردن سیکل..سونو کردن دوباره و برام امپول گونال اف تجویز کردن روزانه۱۵۰واحد دورناف تا۵روز..باید سرساعت معین بزنی..بعد۵روز دوباره باید برم سونوی مجدد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین عزیزم فامیل نزدیک من آی‌وی‌اف باردار شد دوقلو دختر پسر 

داره . ایشالا شما اگر این کارو کردی مشکلی پیش نیاد ولی الان دخترش بخاطر همون هورمونها که زده بودن جثه‌ی خیلی خیلی درشتی پیدا کرده ! یعنی دختر ۱۱ ساله هم جثه مرد ۴۵ ساله درشت هیکل 

بازم بیشتر بررسی کن عزیزم 

چرا این بلاها رو سر خودتون میارید  چرا  مگه نسخه و رژیم نداربد

عزیزم قطعا از سر خوشی این بلا سر خودمون نمیاریم 

از سرناچاری هست 

چندسال ناباروری داشتیم، تجربه رفتن به طب سنتی، iui ،ivfو همچنین تجربه بارداری سخت .لکه بینی،هماتوم ،جفت سرراهی سوراخ شدن کیسه اب و استراحت مطلق و..،در اخر تجربه بزرگ کردن دوتا فسقلی نارس یک کیلو نیمی تقریبا دارم🤕😍.دوستان هرکی سوال داره در این موردها حتما و با کمال میل پاسخ میدم،فقط صلوات برای سلامتی فسقلی هام یادتون نره ،مرسی❤️💋
2731
از رژیم و نسخه استفاده کنید 

ب تبلیغات توجهی ندارم 

زیاد استفاده کردم نتبجه نگرفتم 

چندسال ناباروری داشتیم، تجربه رفتن به طب سنتی، iui ،ivfو همچنین تجربه بارداری سخت .لکه بینی،هماتوم ،جفت سرراهی سوراخ شدن کیسه اب و استراحت مطلق و..،در اخر تجربه بزرگ کردن دوتا فسقلی نارس یک کیلو نیمی تقریبا دارم🤕😍.دوستان هرکی سوال داره در این موردها حتما و با کمال میل پاسخ میدم،فقط صلوات برای سلامتی فسقلی هام یادتون نره ،مرسی❤️💋
ببین عزیزم فامیل نزدیک من آی‌وی‌اف باردار شد دوقلو دختر پسر  داره . ایشالا شما اگر این کا ...

منم خیلی از نزدیکانم هستن ک‌آی وی اف کردن و بچه های کاملا سالمی رو‌دارن..اگر این روش خطرناک و‌غیرطبیعی بود توی ایران باب نمیشد 

2738

دیروز رفتم سونو قلب .از اولش دل دردو کمردرد داشتم گفتن عادیه.پریشب دل دردو کمردرد گرفتم لکه بینی هم شروع شد دیروز داشتمـمیرفتم دکتر نوبت داشتم هنوز لکه بینی داشتم توی راه ببخشید دیدم یه چیزی اندازه بند انگشت مثل تکه گوشت افتاد توی شورتم بعدش توی مطب رفتم دستشویی یه لخته خون ازم اومد سقط شد خلاصه سونو هم کرد گفت سقط شده😪😪

2706