2733
2734
عنوان

آی وی افی های۹۸

3079 بازدید | 275 پست

سلام دوستان من میخام آی وی اف انجام بدم..

میشه برام توضیح بدین مراحلشو...مثلا اینکه چقد طول میکشه تا ب مرحله انتقال برسم..قبل تخمک کشی چند بار سونو باید برم و داروهاش چطوریه...

مشکل بارداری ندارم برای جنسیت میخام برم..

چقداحتمال داره باراول بگیره

ینی اینقد مهمه ک میخوای اونهمه دارو و هورمون و ب جون بخری 

هزینشم ک بماند

میشه لطفا واسه سلامتیم و سالم بودن آزمایشام ی صلوات مهمونم کنید. خیلی احتیاج دارم😔ممنون خواهر گلم                         اگر مستاجری بعد از هر نماز ۱۴ بار بگو یا جواد و یا بعد از نماز صبح یا نماز ظهر ۷۰ مرتبه تا ۴۰ روز  آیه ی ۲۹ سوره ی مومنون رو بخون .سر نمازات منو هم یاد کن😘

از خدا بخواه ک بهت بده اگر حق الاهیت باشه حتما بهش میرسی عزیزم .

میشه لطفا واسه سلامتیم و سالم بودن آزمایشام ی صلوات مهمونم کنید. خیلی احتیاج دارم😔ممنون خواهر گلم                         اگر مستاجری بعد از هر نماز ۱۴ بار بگو یا جواد و یا بعد از نماز صبح یا نماز ظهر ۷۰ مرتبه تا ۴۰ روز  آیه ی ۲۹ سوره ی مومنون رو بخون .سر نمازات منو هم یاد کن😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
خودم انتخاب کردم...ای یو ای بازم۱۰۰درصد نیس گلم

تا جایی که می دونم امکان بارداری از هر دو روش فقط 40 درصده البته بارداری طبیعی هم همینه یعنی اگر شما هر ماه طبیعی هم ادقام کنید 40 درصد احتمال داره که باردار بشید
ولی چون به هر حال تخمک شما تعیین کننده جنسیت نیست و فقط اسپرم تعیین کننده است فرقی فکر نکنم که از کدوم روش استفاده کنید 

چون توی iui برای تعیین جنسیت اسپرم های حاوی کروموزوم y رو به داخل رحم تزریق می کنند و در روش ivf اسپرم حاوی کروموزوم Y رو با تخمک لقاح می دن و بعد جنین تشکیل شده رو به رحم انتقال می دن

بازم به نظرم اگه تصمیمت قطعی نیست با دکترت مشورت کن چون تفاوت هزینه شون خیلی زیاده

البته ببخشید این حرفا رو زدم فقط خواستم کمک کنم

امیدوارم ناراحتت نکرده باشم   

من شنیدم با iui هم تعیین جنسیت می کنند هزینه اش هم کمتره خودت انتخاب کردی یا دکتر تجویز کرد؟

گاهی وقتا آی یو آی جواب میده اگه مشکل حاد باشه فقط باید آی وی اف کرد .دکتر تشخیص میده کدوم بهتره و جواب میده

2706