2733
2739
عنوان

ژنیکوماستی

| مشاهده متن کامل بحث + 5451 بازدید | 50 پست

دکتر آریانا برای ژنیکوماستی حرف اول می زنه . شوهر خواهرم همین مشکل داشت پیشش عمل کرد مشکلش حل شد. جراحی نسبتا پیچیده ایه واسه همین حتما پیش متخصص خوب مراجعه کنید. توی سایت زیر می تونید اطلاعات بیشتری به دست بیارید
http://gynecomastia.ir/

این مشکل ژنتیکیه - خیلیا ممکنه داشته باشن -

داداش منم به عموهام رفت و این مشکل و گرفت . یکی از عموهام که جراحی نکرد تا آخر عمرش این مشکل و داشت ولی هم داداش من هم عموم کوچیکم جراحی کردن . خیلی سخت نیست ، یه چند روز مراقبت میخواد . عموم که بعد 4 روز رفت سرکارش

البته جفتشون پیش دکتر آریانا جراحی کردن . خدا رو شکر مشکلیم نداشتن . 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من واسه اینکه قیمت جراحی دکتر آریانا را در بیارم مجبور شدم برم مطبش ویزیت. که 70 تومن گرفتن. بعد قیمت 27 تومن به من دادند. منشی های اونجا هم هول بودن که ازم سریع پیش پرداختو بگیرن و منو بخوابونن واسه عمل. یعنی قشنگ یاد سریال ساختمان پزشکان افتادم و بازی های جواد رضویان. یعنی تا خود تخت عمل هم قیمت کل را به من نمیداند و قیمت را همش میخواستند بالا ببرند. در کل دکتر آریانا بسیار پولکی هست و اصلا به مریض و جراحی کاری نداره . فقط پولو میبینه. 

پدر من پیش دکتر اصحاب یمین این جراحی انجام دادن 

خود پدرم که  خیلی راضی هستن از نتیجه کار و به همه توصیه می کنند اگر همچین مشکلی دارند حتما به این دکتر در کرمان مراجعه کنند. 

من شماره تلفنش  میزارم خواستید راحت تر در تماس باشید.

(۰۳۴) ۳۲۲۳۳۶۴۵

2738

دکتر مریم شفیعی برادرمو پیش این دکتر فرستادم کارش از هر جهت تمیز بود هم اخلاقش خوبه هم قیمتش مناسبه هم کارش تمیزه 

اینم شماره تلفن مطبش 

تلفن تماس
02166933906
09105656376

پیج اینستای دکتر  رو هم چک کن 

منم برادرم سینه های بزرگی داشت و نمیدونست که درمان داره و خیلی خجالت میکشید.

گشتم سایت دکتر مریم شفیعی رو پیدا کردم و و قتی رفت اونجا جالب بود.  الان خوب شده و خیلی راضیه ، بیچاره فکر میکرد مدت ها باید تحمل کنه این وضعیت. خداروشکر مشکلش حل شد

اینم آدرس مطبش: خ ستارخان خ باقرخان پلاک ۱۱۹ساختمان پرهام طبقه دوم واحد ۵

تلفن تماس: 02166933906
09105656376

شوهر منم سینه هاش بزرگ بود و برای عمل رفت پیش دکتر انقطاع دو سال پیش عمل کرد خیلی خوب شد واقعا فکر نمی کردم با یه عمل انقدر خوب بشه. برش رو یجوری زده که اصلا معلوم نیست و الان که دو ساله گذشته خیلی محو شده اون یذره جای بخیه ها هم

2706