2733
2734

من هنوز دکتر براخودم انتخاب نکردم کسی تو بیمارستان عارفیان دکتر خوب میشناسه بهم بگه ؟؟؟؟

پسرم مامانت چشم به راهته            زود و سالم بیا بغلم😍😍😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واس چی میخوای؟

دردناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی خر                                          از کشتی بابات برات دست                                            تکون میده!😐
2728

گلپیرا میرفخرایی دکتر من بود

ولی من طبیعی بودم دوبار اومد بالا سرن

دکتر خوبیه واقعا 

سزارینی؟

دردناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی خر                                          از کشتی بابات برات دست                                            تکون میده!😐
گلپیرا میرفخرایی دکتر من بود ولی من طبیعی بودم دوبار اومد بالا سرن دکتر خوبیه واقعا  سزارینی ...

از کدوم هفته معلوم میشه سزاریم یا طبیعی من الان هفته 11هستم یه دکتر خوب میخوام برم پیشش برا تشکیل پرونده و غیره دکتر سونیا ولائی میشناسی و کارشو؟

2738
سلام عزیزم دکترای عارفیانو نمیدونم ولی سهلا قریشی ومنصوره خلیلی خیلی دکتر ای خوبیین دکتر من قریشی بو ...

تو کدوم بیمارستان هستن؟

تو عارفیان توتونچی میگن خوبه... ولی آزاد شیرین امیر فخری کارشو تعریف میکنن

آره توتنچی میگن ولی فک میکردم از اونجا در اومده پس یه زنگ به عارفیان میزنم ببینم هست یانه مرسی

2706