2737
2734
عنوان

کمک مهمون دارم بگو کی جاری

| مشاهده متن کامل بحث + 1097 بازدید | 56 پست
دقیقا تو فکرم بود با داداشش مث خودش باشم سوم شخص بگیرمش همش به جاریم بگم عه مثلا برا شوهرت فراموش کر ...

این نشون از عقده های شخصیتی برادر شوهرت داره . سعی نکن مقابله ب مثل کنی . تو خودت باش دختر

چی میشه این روزها با هم مهربان‌تر باشیم .

عزیزم حسادت فقط زندگی خودتو خراب میکنه. حسادت فقط روحتو پژنرده میکنه. ذکر لااله الاالله بگو اون موقع خیلی خوبه. یه شام عالی بپز خودتم حسابی خوشکل کن. تحویلت گرفت تحویلش بگیر. 

واسه شفای همه بیماران صلوات... خاصه داداشم جوونن گلم عشقم که تو 24 سالگی ام اس گرفته... تو رو خدا هر کی دید صلوات بگه براش... غم نبینین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ها از الان گریم گرفته  از برخورد با داداشش کاش ادم بود چقدر خوب بود اوایل عقدمون رفتاراشو ن ...

جوری هستین ک بشه بیشتر با جاریت ی گوشه باشید زیاد رو ب رو نشی با برادر شوهر

2731
مشکل برادر شوهرمه تا جاری ادم غد و نچسبیه چرا چون پولداره منو که ادم حساب نمیکنه عارش میاد هم کلام ش ...

اگه اینجوریه بهت حق میدم 

﷽ 🌸🌸 🌸 آقا     هستم🌸 🌸 🌸    صبورانه در انتظارزمان بمان ! هر چیز در زمان خودش ر خ میدهد..باغبان حتی اگر  باغش را غرق آب كند ،درختانخارج از فصل خود میوه نمیدهند
چطورپيش رفت مهمونيت/؟

خوب بود خداروشکر برادر شوهرم خیلی بهتر شده بود رفتارش هفته بعدم تولدش رفتیم  اگه رفتارش مث قبل بود نمیرفتم تولدش

شبنم از قبیله باران سابق هستم 
2738