2737
2734
عنوان

کمک مهمون دارم بگو کی جاری

| مشاهده متن کامل بحث + 1097 بازدید | 56 پست
عزیزم اگه اونقد مغروره که به خاطر پول تو رو تحویل نمیگیره پس چرا میاد خونتون ؟سعی کن با محبت و پذیرا ...

خیلی خوب بود اخر پیامش به خاطر داداشش میاد شوهرمم دوست نداره داداششو کلا بزاره کنار من نزدیک شش ماهه خونشوننرفتم  اونام بعد سه ماه میخوان برای بار اول بیان 

شبنم از قبیله باران سابق هستم 
عزیزم یک کارکن .; شما اینبار دقیقن عین خودش رفتارکن باهاش صحبت نکن نگاهشم نکن کاری داشتی از شوهرت را ...

وا این چه حرفیه . زشته  کی با مهمونش اینطوری میکنه . اتفاقا بر عکس سعی کن خوب برخورد کنی جدی نگیر

چی میشه این روزها با هم مهربان‌تر باشیم .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با برادر شوهرت هم صحبت نشو نگاشم نکن عوضش با زنش حسسسابی گرم بگیر و بگو بخند

از الان استرس و حالم بد شده که میخوام با داداشش روبرو شم یه حس حساتم دارم که شوهرم با زنو بچه داداشش گرم میگیره ازونور داداشش اونجوریه

2728
وا این چه حرفیه . زشته  کی با مهمونش اینطوری میکنه . اتفاقا بر عکس سعی کن خوب برخورد کنی جدی نگ ...

اتفاقا وقتی اون اینجور برخورد میکنه یعنی دوس داره اینجور باش رفتار شه برا چی استارتر باهاش هم کلام شه

از الان استرس و حالم بد شده که میخوام با داداشش روبرو شم یه حس حساتم دارم که شوهرم با زنو بچه داداشش ...

عزیزم ب تورم خورده اینجور برخوردا باهام

منم مث خود طرف برخورد کردم تو هم همینطور باش

ولی اگه جاری اوکیه اونو بتحویل و با پذیراییت حسابی یرادر شوهرتو خجالت زده کن 

وا این چه حرفیه . زشته  کی با مهمونش اینطوری میکنه . اتفاقا بر عکس سعی کن خوب برخورد کنی جدی نگ ...

دقیقا تو فکرم بود با داداشش مث خودش باشم سوم شخص بگیرمش همش به جاریم بگم عه مثلا برا شوهرت فراموش کردم بشقاب بیارم حساب نکردمش  اخه چند دفعه از در دوستی وارد شدم خنکم کرد

براامشب الان یه ژله خرده شیشه درس کن خیلی خوشمزه میشه بعدبراشام زرشک پلوبامرغ وخورشت فسنجون برافرداه ...

همش مرغ میشه بد نمیشه؟

2740
از الان استرس و حالم بد شده که میخوام با داداشش روبرو شم یه حس حساتم دارم که شوهرم با زنو بچه داداشش ...

ب رابطه جاری و شوهرتم فکر نکن

حتما شوهرت اخلاق خ بهتری نسبت ب برادرش داره ک با احترام با خونواده داداشش برخورد میکنه

ب این فکر کن ک تو داری با مرد خوش اخلاقی زندگی میکنی

شب حتما مرغ یا جوجه بزار خورشت نزار

دسر هم تیرامیسو درست کن

فردا هم آب گوشت بزار یا باقالی پلو با ماهی

خوزستان همیشه مظلوم 😣 بمیرم برای مردمم که نه نان دارن نه هوای سالم نه آب نه واکسن . 😞😞😞

بچه ها از الان گریم گرفته  از برخورد با داداشش کاش ادم بود چقدر خوب بود اوایل عقدمون رفتاراشو ندید میگرفتم رفتامد داشتیم بعدش تحملش برام سخت شد 

ب رابطه جاری و شوهرتم فکر نکن حتما شوهرت اخلاق خ بهتری نسبت ب برادرش داره ک با احترام با خونواده دا ...

حرفت ارومم کرد ولی یه حسادتای زنانه ته دلم هست که به زنش خوش میگذره ولی به من نه ولی این حسادتا خودمو اذیت میکنه باید این یه شب رو تحمل کنم و رابطه شوهرم با زنداداش و بچه هاشو ندید بگیرم

مرسی بچه ها از ایده هاتون تا دو سرکارم بعدش میام مشغول تدارکات و سابیدن خونه خداکنه همه چی خوب باشه برادر شوهرمم ادم شده باشه که بعید میدونم

2706