2737
2739
عنوان

کمک مهمون دارم بگو کی جاری

| مشاهده متن کامل بحث + 1097 بازدید | 56 پست
پاشو یه تدارک حسابی ببین بزار ببینن چه هنرمندی هستی چرا خوشت نمیاد؟😑

مشکل برادر شوهرمه تا جاری ادم غد و نچسبیه چرا چون پولداره منو که ادم حساب نمیکنه عارش میاد هم کلام شه اصلا حرف نمیزنه غیر مستقیم میگه من چیزی بگم جواب نمیده

شبنم از قبیله باران سابق هستم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مهمونه حبيب خداست پاشومشغول كارات شو

غذاي خوبم درست كن

من اولين بارخانواده شوهرمو بااينكه8ماه نيومدن خونمون بعد عروسيم دعوت كردم كلي هم تدارك ديدم من اگه كسي كه دشمنمم باشه بياد خونم باروي باز تحويلش ميگيرمو پذيرايي ميكنم

2731

عزیزم پاشو ازالان شروع کن یه قورمه سبزی مشتی بزار یه قیمه بزار .دونمونه پلوبزار یکیشو با شوید یکیشم با زرشکو زعفران و خلال تزعین کن .

برای سالاد از سالاد مرغ استفاده کن مرغ ابپز و کاهو و خیارشور و گوجه و ذرت کنسروی و نخود کنسروی و هویج کنسروی و سس و ابلیمو. 

نوشیدنی هم بچین .

دسر رو هم اماده تهیه کن اگه وقت نداری

♥️♥️

عزیزم بستگی داره چقد میخوای هزینه کنی میتونی امشب مرغ درسته درست کنی با زرشک پلو فردا هم با سینش الویه درست کنی. خورش فسنجون هم برا امشب بزار کنار مرغ با سالاد و مخلفات. برای فردا هم الویه و سالاد ماکارونی میتونی درست کنی

چرا ذهنیتتون از اول اینطوریه که جاری لولو خور خوره س؟ خب بیاد قدمشون سر چشم شام درست کردن برا مهمون ...

با جاری بهترم تا شوهرش مشگل شوهرشه عارش میاد با من صحبت کنه اصلا من روبه روشم بخواد یه چیزی بگه به من منو سوم شخص میکنه به شوهرم میگه مثلا خانومت اینجور یا اونجوری بنده هم اگه باهاش به حرفم یه نگاه میکنه هیچی نمیگه یا سرسری رفع تکلیف یه چی میگه این حرص منو درمیاره اووقت شوهرم با زن داداشش با احترام رفتار میکنه و خیلی هم میگه میخنده

شبنم از قبیله باران سابق هستم 
2740
مشکل برادر شوهرمه تا جاری ادم غد و نچسبیه چرا چون پولداره منو که ادم حساب نمیکنه عارش میاد هم کلام ش ...

عزیزم اگه اونقد مغروره که به خاطر پول تو رو تحویل نمیگیره پس چرا میاد خونتون ؟سعی کن با محبت و پذیرایی اگه رفتارش سرده درش تحول ایجاد کنی اگرم نشد تهوع 😅😅😄

چی میشه این روزها با هم مهربان‌تر باشیم .

شب جوجه و سالاد و برنج و مخللللفااااات 

ک زیاد خسته نشی و وقتت گرفته نشه شوهرت میره کباب میکنه

بعد شامشون میوه و اب هویج 

همین الانم قرمه بار بذار برا فردا ناهارشون هم خوشمزه تر میشه تا فزدا هم زحمتت کمتر

و فردا برا بعد ناهارم ی کیک بپز با چایی دارچینی یا هلی 

کدددباااانوووویییییتتتتت رو ب رخ بککککش

با جاری بهترم تا شوهرش مشگل شوهرشه عارش میاد با من صحبت کنه اصلا من روبه روشم بخواد یه چیزی بگه به م ...

عزیزم یک کارکن .; شما اینبار دقیقن عین خودش رفتارکن باهاش صحبت نکن نگاهشم نکن کاری داشتی از شوهرت راجبش بپرش .ولی سعی کن باب حرف باز نشه بینتون

♥️♥️
با جاری بهترم تا شوهرش مشگل شوهرشه عارش میاد با من صحبت کنه اصلا من روبه روشم بخواد یه چیزی بگه به م ...

با برادر شوهرت هم صحبت نشو نگاشم نکن عوضش با زنش حسسسابی گرم بگیر و بگو بخند

2706