2733
2734

مشکل دارم و فعلا باردار نشدم ،تخمک هام زیاد بزرگ نمیشن حتی با دارو، یعنی تا چند ماه پیش با یبار مصرف دارو بزرگ شد ،ولی الان با دوز بالاتر تو 10مونده، حالا من هر چند وقت یبار خواب بچه ميبينم ،دلم نمیخاد از خواب پاشم ،وقتی بیدار میشم همه ی وجودم اونو میخاد همون لحظه به حدی که دیوونه میشم ،اینکه تو خواب باشه ولی تو واقعیت نه برام خیلی دردناکه ،نميدونم چیکار کنم آخه😭خدایا حکمتتو شکر ،برامون دعا کنید،انشاءالله خدا به همه ی منتظرا و ما بچه هایی سالم و صالح بده

به نکات زیر توجه شود: 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدا ب دلت صبر و ارامش بده

من وقتی سقط کردم همش خوابشو میدیدم واقعا وابسته بچه ی تو خواب میشدم بعد بیدار میشدم.....

نگران نباش انشالله ب زودی زود صاحب فرزند میشی

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا
2728

عزيزم اصلا استرس نكن

بيخيال باش

استرس هم باعث ميشه باردار نشي

يكي از دوستام ي مدت اقدام بود ولي نميشد

شب و روز همش غصه ميخورد و فكر و خيال

تا اينكه عروسي داداشش شد و رفت شهرستان خونه مامانش اينا و تو جريان عروسي و خريد بچه يادش رفته بود كه همون موقع هم باردار شد

شما كه مشكل تخمدان هم داري بيشتر حساسه

سعي كن خودتو ي جوري مشغول كني كه واقعا استرس نداشته باشي

برو باشگاه يا استخر يا هم جفتش با هم

توكلت هم به خدا كن

با غصه همه چيز بدتر ميشه و بهتر نه

یا صاحب الزمان ادرکنی
راستي چند سالته و چند وقته اقدام كردي؟

بیست و سه، یکسال

به نکات زیر توجه شود: 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 
2738

قطره ویتاگنوس رو شش هفت ماه بخور البته تداخل دارویی داره نباید چیزای دیگه بخوری تغذیه خوب داشته باش عسل طبیعی گیر بیار مرتب روزانه یک ساعت پیاده روی تند داشته باش.فولیات رشد میکنه.مشکلت درمان داره ورزش خیلی مهمه

بیست و سه، یکسال

خب هنوز كه خيلي وقت داري و اقدامت هم خيلي طولاني نشده

ان شاء الله بزودي ني ني تو واقعيت مياد بغلت

هميشه از خدا خير بخواه و فقط به خودش اميدوار باش

بگو خدايا فرزند سالم و عاقبت بخير ميخوام با خوشي و خوشبختي و سلامتي خودم و شوهرم

یا صاحب الزمان ادرکنی