2733
2739
عنوان

اینجاکجاست من حس میکنم از یه سیاره دیگه اومدم

| مشاهده متن کامل بحث + 470 بازدید | 31 پست

طبیعیه عزیزم

اینجا رو برای گرفتن مشاوره و دردودل عضو شدن

طبیعتا فقط مشکلاتشونو با ما مطرح میکنن به این معنی نیست که روزای خوش باهم ندارن

من چندبار خواستم از دلخوریام از خانواده همسر تاپیک بذارم ولی دیدم قبلش باید کللللییییی توضیح بدم که چقدر خوبن و همه چی خوب بوده و این فقط یه دلخوری عادیه! واسه همین از تاپیک زدن پشیمون شدم!

ما انسان بودیم...تا زمانی که،نژاد ارتباط‌مان را از هم گسست،مذهب جدایمان کرد،سیاست تقسیم‌مان کرد،و ثروت طبقه‌بندیمان کرد.شاید روزی دوباره انسان شویم....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هیچ خانواده ایی با خانواده ی دیگه ایی وهیچ زندگی با زندگی دیگه ایی قابل مقایسه نیست پس درک کنیم قضاوت نکنیم به درد ودلهای خانمها گوش بدیم وهمدردی کنیم

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 
2731

زن داداش و داداشی که اصلا در مورد خرید عقد و عروسی به خواهر شوهر نگفتن ولی خواهر عروس همراهشان باشه باید با این عروس چطور رفتار کرد 

زن داداشی که تو روی خواهر شوهر بگه پسر برای مردمه دختر برای آدم میمونه چه باید بگی 

شکر خدا داداش نداره که تو خوشی داماد خوب داشتن نمیکنن یه عروس مثل خودشون گیرشون نیاد 

ما همه پشت آی دی هامون این شکلی ایم مگه شما نیستی ؟ نکنه از یه سیاره دیگه ای ؟ 

واقعا قدمت شما در نی نی سایت به عصر ماموت ها بر میگرده ؟از اون موقع های نی نی سایت برامون بگو ..و اینکه چطور توی سالیان سال هیچ تاپیکی نذاشتی ؟

بد جایی اومدی از زمین ، اینجا ایرانه 

خواهر برای برادرش دنبال زن میگرده و به دوست دختر برادرش میگه لعنتی 

اینجا یکی میاد میگه یه راهکار بدین قبل جاریام باردار شم اونم پسر 

اینجا یه زن به اینکه خواهر شوهرش عکس برادرشو میزنه تو قاب تو اتاقش بهش فحش میده

اینجا و اینجا 

خوبه شاخ یکی هم مثل شاخ من در اومده

2738

خیلی از مشکلات ، اصلا مشکل نیستن،‌ فقط چون یه تعدادی از آدم‌ها که کم هم نیستن، بیش از اندازه حساس هستن، بلد نیستن خودشونو جای دیگران بذارن و از زاویه دید بقیه هم به ماجراها نگاه کنن. و از اونجایی که فکر کردن به نکات منفی خیلی راحته، میشینن و مشکلات جدیدی که اصلا وجود خارجی نداره خلق میکنن. 

کاش یاد بگیریم که مثبت‌اندیشی بد نیست، به نفع خودمونه، زندگی رو برامون قشنگ‌تر میکنه. حتی اگر این مثبت‌اندیشی به قول بعضیا گول زدن خودمون باشه.

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    

دوستای خوبم منم خیلی وقتا دلم شکسته ولی بعضی وقتا تاپیکارو مبخونم میگم واقعا مردم چقدباهم فرق دارن مشکلا چقددرجه هاشون فرق میکنه

به همسران خود محبت کنید قبل از اینکه به آنها محبت کنند😋😋😋
ما همه پشت آی دی هامون این شکلی ایم مگه شما نیستی ؟ نکنه از یه سیاره دیگه ای ؟ 

وای چقد خوشگلی عکستو بردار الان وقیح برمیداره

میشه لطفا اگه امضامو دیدی واسه حاجتم صلوات بفرستی 💜💜💜
مشکلات هرکسی برای خودش مشکله نمیشه شماتت کرد

شماتت نگو عزیزم /حتی انتقادم نکردم نظرمو گفتم /آزادی بیان/گفتم برام عجیبه

خب الان ک چی؟ خوش باش! چ مد جدیدیه یکی میاد درد و دل میکنه سریع یکی تاپیک میزنه من الم من بلم!

ناراحت نشو دوستم اصلا مگه همو میشناسیم که بخوام بگم الم بلم /گفتم برام عجیبه فقط

2706