2410
2553

واقعا بعضی تاپیکا عجیب غریبن 

چرااینقد رو خانواده شوهرحساس شدید مگه خودتون عروس ندارید

من عشق میکنم خواهرشوهرم همسرمو دوس داره باهاش شوخی میکنه

مادرشوهرم شوهرمو لوس میکنه

باهمسرم بازیگرای مورد علاقه داریم از خانومو آقا باعشقم نگاشون میکنیم

نمیخوام بگم من مشکل ندارم دارم یه عالمه هم دارم حتی با خانواده همسرم ولی بعضیا دیگه خیلی مشکلاشون عجیبه

به همسران خود محبت کنید قبل از اینکه به آنها محبت کنند😋😋😋

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

الان خود شمام عجیبی🤨🤨🤨

من مامان مرصادجونمم😍تا ۱۴۰۰ پسرم بغلمه ای خدااااا از الان ک هیچ وجود خارجیم نداره عاااااشقشمممم 😍فندق مامانو بابا از خدا بخاه ک زودتر برا اینکه منو باباییت  بریم سرخونه زندگیمونو تو زودتر بیای بغلمون کمکمون کنه😍❤اخه تو ب خدا الان نزدیکتری زندگیمممم😉😍🙏❤ خیلیییی دوستت دارم مرصادم😍❤  آهایییی تویی ک امضامو خوندی !!! آره دوست عزیز با خودتم😉😍از خدا میخام امضای قشنگش پای تک تک ارزوهات باشه🙏آمین🌹🌹🌹 اللهم صل علی محمدوال محمد وعجل فرجهم❤🙏 تیکر عروسیمه شایدم زودتر برگزار شد😍💃❤
2456

هرکی یه نظری داره دیگه😐

خدایاسرده این پایین ازاون بالا اگه میشه نگام کن         یه کاری کن اگه میشه فقط گاهی خودت قلبمو ها کن     خدایاسرده این دستام ازاون بالاخودت ببین میلرزه         مگه حتی همه دنیا به این دوری به این سردی می ارزه😔
2714

آدمها  و سبک زندگی  و  نحوه انتخاب همسرشون و ..  متفاوت

طبیعی ک مشکلات شونم  با دیگران  متفاوت باشه 

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

منم همینطورم ولی خب بعضی وقتا یه حرکت یه حرف ک شاید بی منظور بوده باشه بد بهم میریزه ادمو 

شاید تو اون لحظه خیلی بهش سخت گذشته باشه

من خودم ی هفته ست بخاطر ی حرف کوچیک مامانش انقدر بهم ریختم ک کارم دیشب ب دکتر کشید 

2706