2733
2734

از گرما از سرما از بوی عطر یا مواد شوینده گرفته تا هرچی که فک کنین به دماغم میخوره عطسه پشت عطسه

چیکار کنم نگرانم طوری بشه!؟

راهکاری به غیر از قرص ندارین؟

خدا جونم خودت دادی بهم، خودت هم برام با عافیت نگهش دار! دیگه امتحانم نکن!

قرص فقط لوراتادین مجازه. اون هم نخوری بهتره. میتونی بری دکتربرای آمپول بتامتازون بنویسه. منم تو بارداری همین مشکل رو داشتم و آمپول زدم. ستیریزین، لتیزین و آنتی هیستامین تو بارداری ممنوعه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نه انشاالله من 9 ماه بارداریم کلا دوزی 3 تا 4 ساعت به خاطر الرژی عطسه میکردم 

عزیزم هر شب و صبح دست بزار رو شکمت ایت الکرسی بخون 

خدا حفظش میکنه 

هر وقتم عطسه میکنی سعی کن دراز بکشی زودتر قطع میشه

کشوری که داره ماهواره و پهپاد و موشک و تانک می‌سازه رواست مردمش تو پراید و پژو جنازه بشن؟! 
قرص فقط لوراتادین مجازه. اون هم نخوری بهتره. میتونی بری دکتربرای آمپول بتامتازون بنویسه. منم تو بارد ...

باید برم خیلی اذیتم همش

ماسک فیل تر دار هم تاثیری داره بنظرت؟

باید برم خیلی اذیتم همش ماسک فیل تر دار هم تاثیری داره بنظرت؟

بستگی به اون چیزی داره که بهش آلرژی داری. اگه به گرده گل و گیاه حساسیت داری، تقریبا کاریش نمیشه کرد و باید دارو استفاده کنی. من تست آلرژی دادم و فهمیدم به انواع مختلف چمن و علف و 

رده گل و درخت آلرژی دارم. از دود و خاکستر هم دوری کن. 

2738
نه انشاالله من 9 ماه بارداریم کلا دوزی 3 تا 4 ساعت به خاطر الرژی عطسه میکردم  عزیزم هر شب و صب ...

چه سخت خدا قوت پس آدم کم میاره دیگه اصلا

ممنون عزیزم بابت جوابت

بستگی به اون چیزی داره که بهش آلرژی داری. اگه به گرده گل و گیاه حساسیت داری، تقریبا کاریش نمیشه کرد ...

از خاک چمن علف عطر همه چیز قاطیه باهم 

فقط خدا خودش نگه داره

نترس عزیزم مشکلی پیش نمیاد منم کلا حساسیت فصلی دارم تو بارداریم بدترم شده بودم همش عطسه آبریزش بینی وای خیلی سخت بود ولی واسه بچم مشکلی پیش نیومد

انسانها به میزان حقارتشان توهین میکنند، به میزان فرهنگشان عشق میورزند،به میزان هویتشان به دیگران احترام میگذارند و به میزان کمبودهایشان آزارت میدهند.هرچه حقیرتر باشند بیشتر توهین میکنند تا حقارتشان را جبران کنند.هرچه فرهنگشان غنی تر باشد بیشنر به دیگران عشق میدهند هرچه هویتشان عمیق تر باشد محترمانه تر رفتار میکنند و به اندازه درکشان میفهمند و به اندازه شعورشان به باورها و حرفهایشان عمل میکنند