2737
2734
عنوان

از بچه دار شدنم خیلی پشیمونم

| مشاهده متن کامل بحث + 662 بازدید | 64 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من دوستمم خیلی ازاد بود خیلی رها 

الانم همونه بچه دار شده 

ولی خب بچش اذیت میشه 

مثلا با ما تا ساعت ۳شب با بچه ی ۸ماهه بیرونه انقدر اون کوچولو اذیت میشه که خدا میدونه ولی خب میگه نمیتونم خودم رو اذیت کنم 

شما هم به تفریحاتت برس ی ساعت بزار پیش مادرت باشگاه برو که ارامش پیدا کنی

😢😢
2728
سه سالشه . خودمو باید بکشم غذا بخوره بکشم که بخوابه و ........... خسته شدم پشیمونم . ولی پشینونی هیچ ...

عزیزم با این تایپیکت انرژی منفی به خودتو طفل معصوم نده.برات دعوت نامه نفرستاده که اینجوری میگی.میدونم سخته منم ۶ سالشو دارمو خودش غذاشو نمیخوره باید قاشق قاشق غذابدمش ولی گفتن این حرفا فایده ای نداره.سعی کن از بچت لذت ببری😆

اینقدبه بچه هاتون سرغذاخوردن گیرندیدبزانخوره تاوقتی گرسنه اش بشه خودش میخوره چون بچه میفهمه شماحرص میخوریدمن دخترم گرسنه بشه میگه به بده هنو۲سال نشده ولی وقتی میارم بااشتهانمیخوره پس الکی بااعصاب خودتونوبچه بازی نکنید

باهم مهربان باشیم شایدفردانباشیم....😍😍😍
من دوستمم خیلی ازاد بود خیلی رها  الانم همونه بچه دار شده  ولی خب بچش اذیت میشه  م ...

بچه هشت ماهه رو تا سه شب بیرون نگه میداره😐

اون مادر نیس والا شمره

هرچه عاشق زارتر معشوق از او بیزارتر    
2738
اینقدبه بچه هاتون سرغذاخوردن گیرندیدبزانخوره تاوقتی گرسنه اش بشه خودش میخوره چون بچه میفهمه شماحرص م ...

اخه غذا نمیخوره وقتی گرسنش میشه خودشو میکشه که شیربنی و شکلات و میوه و تنقلات بخوره

2706