2737
2739
عنوان

خنده دار ترین رفتار بچگیتون!

| مشاهده متن کامل بحث + 573 بازدید | 26 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یکیم اینکه فکر میکردم ادما خود به خود تو ی سنی باردار میشن بعد عمه ام ی دوستی داشت مجرد بود سنشم بال ...

من فکر میکردم بچه ها از تو باغچه مثل گیاه جوونه میزنن و رشد میکنن

یکم که بزرگتر شدن باید بچینیمشون

چه روز ها که منتظر خواهز و برادر تو باغچه نشستم

یادمه یبار یه نفر بهم گفت بچه ها از تو شکم مامانا میان

من گفتم هییی😨یعنی گلا رو میخورن؟؟؟

😁😁😁ای خدا عجب دورانی بود

من از دم، شکستم، هر سدی که جلوم بود...
2728

[QUOTE=98389557]الهامی دیگه کاریش نمیشه کرد😂 فکر کردم فقط روحیات من خشنه😂😂😂[/QUOTE

شما هم 😂😂😂😂😂

یادت باشه ما  خیلی مهربونیم 

ما بی گناه بودیم تقصیر اسممون بوده 

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.
به شدت زبون دراز  وشیطون بودم که هنوز هنوز هم محلی های سابق  منو میبینن میگن تو همون بلا گ ...

آره والا

همش تقصیره این اسم و این دل پاکه😂😂😂

چرا نتونستم پست بعدیتونو ریپلای کنم؟

من از دم، شکستم، هر سدی که جلوم بود...
آره والا همش تقصیره این اسم و این دل پاکه😂😂😂 چرا نتونستم پست بعدیتونو ریپلای کنم؟

🤣🤣🤣🤣🤣

امان از دل پاکمون 

نمیدونم عشقم 

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.
2740
اصن حدیث داریم راجع به الهام جماعت باشد که رستگار شوند😁

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣😍😍😍

سوتی که زیاد دادم باید یادم بیاد اها نمونش

ما یزدیا یه اش داریم که اش تمبر هست،توش تمبر هندی میریزیم،بعدا من کوچیک بودم مامانم نخود لوبیا خیس میکرد گاها میگفت اون اب زیرش رو بریزم و اب جدید بریزم روش، اقا ما یبار دیدیم یه کاسه توش یچیزایی انگار دونه ها مثلا خیلی کثیفن،منظورم همون تمبر هسته دارایی که مامانم خیس کرده بود که ابش رو بریزه تو اش،

من فکر کردم اینا مثل نخود لوبیاست و انقدر باید اینا شسته بشن تا این دونه ها تمیز بشن، دیگه جاتون خالی همرو ریختم تو صافی و شروع کردم به شستن هسته های تمبر انقدر شستم اینا تمیزتمیز شدن و همه اب تمبرهارو ریختم دور،خیلی شیک و مثلا خانومانه،هسته هارو ریختم تو کاسه و اب ریختم روشون و گذاشتم کنار سینک کلی هم خوشحال بودم که چقدر من دختر خوبیم که انقدر کمک حال مامانمم......دیگه یه چنددقیقه بعد مامانم اومد صحنه رو دید و دیگه بقیش رو خودتون تصور کنید😐

رَبَّنا هَب لَنا مِن ذُرّیَتِنا قُرَّه اَعیُن😇

یه کاری که میکردم بچگیم فکر میکردم بدن ادم تو خالیه،غذا که میخوریم میریزه پایین،اونوخ غذاهایی که خیلی دوست داشتم زیاد بخورم رو ،سرسفره وقتی سیر میشدم بلندمیشستم وایمیستادم یا میپریدم که غذاها بره تو پاهام جا بتز بشه بتونم دوباره بخورم،البته به نظر خودم بی تاثیر نبودهههه🤣الان اندامم گلابیه گلابیه نصف اضافه وزنم تو پاهامه🤨غذاها هی ته نشین شدن😐

رَبَّنا هَب لَنا مِن ذُرّیَتِنا قُرَّه اَعیُن😇