2737
2739
عنوان

دارم میترکم ازحرص😠دلم میخاد جیغ بزنم یکی رو بکشم😠

| مشاهده متن کامل بحث + 2908 بازدید | 117 پست
البته اگه مستندات جمع کنه و به شش ماه برسه که خانم خونه رو ترک کرده بدون یه قرون مهریه زن رو طلاق می ...

نه بخدا اینطور نیست الان یکی هست زنه خونرو 2ساله ترک کرده 

مهریشم گذاشته داره می گیره

مهریه تا وقنی زن خودش نبخشه هست

نمی تونم اینجا بگم ولی خدا خودش میدونه من دلم چی میخاد انشاالله تا این تاریخ به بهترین شکل ممکن و به صلاحم انجام شده باشه الهی امین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نه بخدا اینطور نیست الان یکی هست زنه خونرو 2ساله ترک کرده  مهریشم گذاشته داره می گیره مهریه ت ...

اره بابا مهریه سرجاشه ولی نفقه روشکایت کنه اگه دلیلم قانع کننده نباشه قطع میشه و ناشزه میشم

2740
درسته در بیشتر موارد بهتره بمونی و مشکلو حل کنی ب جای اینکه میدونو خالی کنی ولی... گاهی هم موندن با ...

بله کاملا درسته. اما نه قهر طولانی . من معتقدم مثل این می مونه که اگه خدایی نکرده شلاق کف دست شما بخوره ائلی هاش خیلی دردناکه اما بعد سر میشه. نباید گذاشت دردای زندگی مشترک سر بشه .قهر سه ماهه واقعا بده. اگه دوتایی نمی تونن باید از آدم آگاه کمک بگیرن که این می تونه مشاور باشه یا یه ریش سفید فامیل یا...

ن حذفیدم رف.ولی میدونم اون اسکرین گرفته و حالا به باباشم خبرداده😏

خب همین توهین و تهدید جرمه عزیزم پیامارو نگه دار 

خدایا خودت بهتر از هر کسی میدونی که آرزوم چیه... 
بله کاملا درسته. اما نه قهر طولانی . من معتقدم مثل این می مونه که اگه خدایی نکرده شلاق کف دست شما بخ ...

آخه دلیل قهر مهمه قربونت برم 

مردی ک دست روی زنش بلند میکنه و تازه بعدشم توهین میکنه ب جای ابراز پشیمانی.... دیگه ب نظرت باید سعی کنی برگردی و باهاش ادامه بدی؟

خدایا خودت بهتر از هر کسی میدونی که آرزوم چیه... 
خب همین توهین و تهدید جرمه عزیزم پیامارو نگه دار 

پیامای ی ماه قبلم نگه داشته تازه شماره مامانمو سیوکرده قمه کش زنشه😂😂چون بابام ی بار ب شوخی گف قمه دارم و اینا(اسباب بازیه)حالا به بابام میگه قمه کش😂

نمیشه بخدا خیلی تلاش کردم ولی همه چی بدترشده اونا خیلییی مارموز وکنیه ای هستن...برم باید قید همه چی ...

عزیزم در پست قبلیم گفتم حالا که نمی تونین خودتون با حرف زدن با هم مشکلاتتون رو حل کنین از یه آدم آگاه مثل مشاور و یا یه ریش سفید و بزرگتر فامیل که هردو به عقل و شعورش ایمان دارین دوتایی برین پیشش

2706