2733
2739
عنوان

تصمیم قطعی میشه میخام عروسی نگیریم...

| مشاهده متن کامل بحث + 1442 بازدید | 101 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم دلم گرفت بعضی پدر و مادرا خیلی بدن 😔

برای مامان شدنم یه صلوات مهمونم میکنی😍احترام گذاشتن به عقاید همدیگه نشونه شخصیت و شعور شماست نی نی یار عزیز قرار نیست تمام حرفام به مزاجت خوش بیاد اینقدر منو نترکون😁
2728

عروسی نگیر و برو خونه خودت

فقط هر چقدر هم مادرت بهت فحش داد جلو شوهرت بازم حواست باشه بد پدر و مادرت۴ رو جلو شوهرت نگی 

همیشه بگو احترامشون به من واجبه 

چون بالاخره تو هر زندگی مشترکی روزای بد وجود داره و اگه خانوادت رو خراب کنی خودت فردا روز بی پناه جلوه میکنی 

حتما حواست باشه

2738
با این اخلاق مامانت چ طور شوهرت داده،شانس اوردی پس

خودم خوشگل بودم ووهستم اما خواهر هزارتا خواستگار اومو خونمون و دیگه نیومد اینو دیگه مخ زدم واقعا

در تاریخ1399/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد🥰😘🤩

یه مهمونی خانوادگی بگیر در حد فامیل درجه یک 

بعد برو سرخونه زندگیت 

بعدها که دست و بالت بازشد یه لباس عروس کرایه کن یه آرایشگاه برو بعد چند تا عکس بگیر اگه دوست داری

من که فهمیدم دل خوش از همه چیز تو زندگی بهتره

من خودم عروسی گرفتم ششصد تا مهمون و یه عالمه خرج به خودم خوش گذشت ولی انقدر حاشیه داشت که از دماغمون در اومد 

فکر کن شب شوهرم برگشت گفت امشب بدترین شب زندگیم بود 

با اینکه خیلی دوسش دارم این حرف تا آخر عمر از دلم نمیره

وزن اولیه ۱۱۱.۶۰۰  🤕😮‍💨😬  وزن هدف ۷۰ کیلو😍🥰 هدف اولیه تا فرودین ۱۴۰۳ ... ۹۵ کیلو. 😎😎😎من می تونم💪💪💪💪   تیکر هدف اولیمه                   کاش این مردم می‌فهمیدند حالی که پریشان است آرامش میخواهد نه سرزنش😒😔 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش ...
مگه پدرتون درآمد نداره که از دامادتوقع دارن  خواهر ديگه هم داري يا خودت تک دختري

پدرم مرده خواهردارم ولی کسی روش اثر نداره اونام ب من حسودی میکنن

خودم خوشگل بودم ووهستم اما خواهر هزارتا خواستگار اومو خونمون و دیگه نیومد اینو دیگه مخ زدم واقعا

عزبزم،خوشبخت بشی ان شاا..همون بدون عروسی برو ب شوهرت بگو ی سفر توپ برو،با شوهرت هماهنگ کن

عزبزم،خوشبخت بشی ان شاا..همون بدون عروسی برو ب شوهرت بگو ی سفر توپ برو،با شوهرت هماهنگ کن

خانواده خودمو چ کنم دیووونم کردن