2733
2739
عنوان

جذب یک شخص خاص

3354 بازدید | 18 پست

اوناییکه به جذب واردن میشه بگید درمورد یک شخص خاص مرحله رهاسازی دقیقا یعنی چی؟

بعضیا میگن یعنی مطمعن باشیم که اون شخص میرسیم پس دیگه نگران نباشیم و بعضیا میگن کلا بیخیال طرف شدیم  اصلا توقع نداشتیم که بیاد و بعد مدتی طرف برگشت

الان من نمیدونم رهاسازی بلاخره یعنی چی؟

بیخیال عشق بچگی .وقتی یک طرفه اس یعنی باید خودمو تغییر بدم

عزیزم منم خیلی علاقه دارم که درباره قانون جذب خیلی چیزا یاد بگیرم بنظرم کاملا واقعیت داره ولی همش یه ترسی ته دلم هست نمیدونم چرا هر وقت میخوام یه مسئله ای رو کامل رها کنم و مطمئن باشم که همه چیز درست میشه همش استرس و نگرانی میاد سراغم نمیدونم مشکل از کجاس

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

این موردی که شما درمورد رهاسازی گفتی از نظرم همون مرحله قانون جذب هست که ینی بیخیالش بشی و اصلا به اون قضیه دیگه فکر نکنی چون هر قدر که بهش فکر کنی بیشتر افکار و انرژی مزاحم میاد سراغت و از خواستت دورت میکنه

این موردی که شما درمورد رهاسازی گفتی از نظرم همون مرحله قانون جذب هست که ینی بیخیالش بشی و اصلا به ا ...

خب رهاسازی یعنی چی؟ بیخیال شیم کلا یا نه مطمعن باشیم که بهش میرسیم و دیگه نگران نیاشیم

عزیزم منم خیلی علاقه دارم که درباره قانون جذب خیلی چیزا یاد بگیرم بنظرم کاملا واقعیت داره ولی همش یه ...

طبیعیه، ذهنی استدلالی خیلییی مقاومت میکنه، باید ساکتش کنی. بهش بگو به تو از چه راهی و کی و کجا اتفاق میفته   

Don't ever let someone tell you, you can't do something. Not even me. You got a dream, you got to protect it. People can’t do something themselves, they want to tell you you can’t do it. You want something, go get it. Period.
یعنی باید ولش کنی و به زندگی عادی خودت برسی و اصلا بهش فکر نکنی و همش بهش انرژی منفی ندی که نمیشه و ...

یعنی بگم حتما میاد سمتم و بعد رهاش کنم؟

اینم بگم عزیزم من یه جایی خونده بودم قانون جذب به نوعی قانون خداس و یه جا خونده بودم که یه حدیثی از یکی از پیامبرا بود که میگفت اگه از خدا چیزی میخواین باید فکر کنین اون چیزی که خواستین رو خدا حاضر کرده و پشت در قرار داده تا به وقتش بهتون بده 

اینم بگم عزیزم من یه جایی خونده بودم قانون جذب به نوعی قانون خداس و یه جا خونده بودم که یه حدیثی از ...

خیلی حدیث قشنگی بود عزیزم .به ادم ارامش میده این جمله