2733
2734
عنوان

بچه ام سوخته ......

736 بازدید | 51 پست

مامانا از وقتی سرلاک میدم به دخترم دفعش بیشتر شده و دچار سوختگی شدید ناحیه تناسلی هست خیلی براش غصه میخورم معلومه درد داره . دکتر هم بردم بهش ان ان و زینک داده که فایده نداشته الان دیگه سرلاک قطع کردم چند روزی یکم بهتر شده اما باز تا یکم دفع داره تاول میزنه الانم کلا لختش کردم گذاشتم رو تشک بازی با زیر انداز مشما . تا بدنش هوا بخوره از محیط بسته پوشک نجات پیدا کنه . نمیدونم دیگه چیکارش کنم تا خوب بشه   

☘️⚖️تعادل قانون طلایی زندگی ⚖️☘️

هیدروکورتیزون بزن.‌. روغن نباتی هم شنیدم عالیه. 

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

گل سرشور بهش بکش خنک میشه.. قدیما ک پماد و کرم نبوده  زیر پای بچه رو گل سرشور میریختن و قنداقش میکردن تا له نشه... بچه میشه 100 کیلو... ولی جدا گل سرشور خوبه خیلی حال میده آدم خنک میشه

عزیزم به یکی از موادی که توی سرلاک بوده حساسیت نشون داده. دیگه بهش سرلاک نده. خودت براش فرنی و حریره بادوم و ... درست کن.

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    
مارک پوشکش چیه؟شاید ازاونه

از اول مای بی بی بوده و تا حالا مشکلی نداشته از وقتی سرلاک دادم دفعش بیشتر شده ازون وقت تا حالا شروع شده سوختگی

☘️⚖️تعادل قانون طلایی زندگی ⚖️☘️
2738

چند وقتشه؟؟ شاید بخاطر  دندونش. هربار میشوریش؟؟

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
2706