2737
2734

سلام.

پسر من بیست و هشت روزه است. من تصور میکنم رفلاکس پنهان داره. 

خوب وزن میگیره و خوب شیر میخوره، اما چند روزه پنیرک میزنه، خوب نمیخوابه حتی تو طول شب تو خواب نق میزنه، سینه اش خس خس میکنه و با قطره بینی هم خوب نشده و بخور سرد.

دکتر میبرمش فردا ، اما میخوام تجربه شما رو هم بدونم.

ممنونم

تیکر یک سالگی پسر دومم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

۸۰ درصد رفلاکس داره. دخترم ی حالتی شبیه اینکه ترش میکنه داشت

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
2728

پسر منم رفلاکس پنهان داشت. شب ها خیلی بیقرار بود تا صبح نمیخوابید. بعد یه مدت سینش به خس خس افتاد بردم دکتر گفت رفلاکس داره باعث شده ریش عفونت کنه

چرخ برهم زنم ار غیر مرادم گردد ....... من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک
پسر منم رفلاکس پنهان داشت. شب ها خیلی بیقرار بود تا صبح نمیخوابید. بعد یه مدت سینش به خس خس افتاد بر ...

الان بهتره شکر خدا؟ با همین داروهای معمول خوب شد؟

۸۰ درصد رفلاکس داره. دخترم ی حالتی شبیه اینکه ترش میکنه داشت

آفرین...پسر منم حالت قورت دادن و ترش کردن داره. البته خیلی کمه اما نگرانم که عود کنه این مشکل.

آفرین...پسر منم حالت قورت دادن و ترش کردن داره. البته خیلی کمه اما نگرانم که عود کنه این مشکل.

رفلاکس پنهان بدتر چون باعث عفونت ریه میشه. فقط درمانش با زانتاک. دخترم ۱۲ هفته خورد کامل خوب شد

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
2738

خس خس سینه می تونه از علايم الرژی هم باشه پسر منم شبا تو خواب خس خس می کرد به توصیه دکتر لبنیات نخوردم خوب شد 

خداجونم یه چیزی ازت می خوام نه نگی ها ،میشه من دیر بمیرم ؟! اخه نمی خوام بچه ام هم مثل خودم بی مادر بزرگ بشه ،تو که بی مادری نکشیدی ببینی چه دردیه 😔😔
خس خس سینه می تونه از علايم الرژی هم باشه پسر منم شبا تو خواب خس خس می کرد به توصیه دکتر لبنیات نخور ...

دقیقا از وقتی دنیا اومده من لب به لبنیات نزدم اصلا...البته به خاطر کولیک نه رفلاکس...به هر حال الان فکر میکنم رفلاکس داره.

دائم داشت ادامس میجوید😐 این رو همه به وضوح میدیدن

همش ترش میکرد

هر بیست دقیقه به خاطر ترش از خواب بیدار میشد

نمیتونستم بخوابه😭

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
دقیقا از وقتی دنیا اومده من لب به لبنیات نزدم اصلا...البته به خاطر کولیک نه رفلاکس...به هر حال الان ...

بهتره دکتر ببری تشخیص بده 

خداجونم یه چیزی ازت می خوام نه نگی ها ،میشه من دیر بمیرم ؟! اخه نمی خوام بچه ام هم مثل خودم بی مادر بزرگ بشه ،تو که بی مادری نکشیدی ببینی چه دردیه 😔😔
2706