2737
2734
عنوان

سوال درمورد خارش وازن ودرمانش دارم بیااااید لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 2855 بازدید | 71 پست
من اینارو باید برم داروخونه بخرم که پول ندارم به شوهرمم بگم میره اول ب ننش میگه زنم گفته فلان چیزو ب ...

ببین در ضمن همیشه سعی کن یه پولی یواشکی برای خودت برا روز مبادا پس انداز کنی وقتی شرایطتت اینطوریه 

شوهرت کجاست مشکلت به اون بگو 

اگه به اون بگم که کلا دیگ طرفمم نمیاد جوون دوسته میگه یک وقت منم میگیرم و... 

برای سلامتی مسافر توراهیم یه صلوات بفرستین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین در ضمن همیشه سعی کن یه پولی یواشکی برای خودت برا روز مبادا پس انداز کنی وقتی شرایطتت اینطوریه&n ...

اون که اره من خودمم دارم کار میکنم الانم ولی خیلی قرض واینا داریم میدم برای اونا 3ملیون پول به دانشگاه وبیمه باید بدم فقط تا برج 6شوهرمم حقوقش 1500بیشتر نمیشه نصفش میره واسه کرایه خونه و خرج خونه بقیشم چشم باز میکنیم خرج شده الان من هنوز گاز نخریدیم حتی یه تشت نداریم هیچی نداریم در کل 

2731
وا اين چه حرفيه مردي که يه خارش ساده رو نشه بهش بگي و طرفت نياد از اونطرف حتي پول نداره ببرت دکتر مي ...

من اگه بهش بگم این مشکل رو دارم اون از زیر سنگ میره پول میاره ولی چون شرایطمون خوب نیست مجبورم سکوت کنم مشهد که بودیم مغازه داشت یه نفر موتورشو گذاشته بوده جای مغزه شوهرم اومدن دزدین اونم رفته از شوهرم شکایت کرده حکم جلبشو گرفته 14 ملیونم باید به اون بدیم واسه همین همش استرس دارم میترسم بیان ببرنش زندان بعد من چیکار کنم از کجا 14 ملیون بیارم بدم به اون طرف 

اون که اره من خودمم دارم کار میکنم الانم ولی خیلی قرض واینا داریم میدم برای اونا 3ملیون پول به دانشگ ...

درست میگی خدا بزرگه ولی خودتو اولویت قرار بده حتما برا خودت یه پولی کنار بذار فکر کن اصلا اون پول وجود نداره بهش دست نزن برارهمچین مواقعی نصیحت خواهرنه کردمت 

درست میگی خدا بزرگه ولی خودتو اولویت قرار بده حتما برا خودت یه پولی کنار بذار فکر کن اصلا اون پول وج ...

باشه خیلی ممنون بازم ازتون 

2738
مگه موتور دست شوهرتون امانت بوده خوب جلوي مغازش بوده به اين چه ربطي داره الان ماشين و موتورايي که تو ...

سپرده بوده به شوهرم موتور مال دوست شوهرم بوده به شوهرم سپرده اونم حواسش به مشتری پرت شده الان شکایت کرده شاهدم داشته که به شوهرم سپرده موتور رو 

چه کار بدی کردی 

الان احساس میکنم نمیخاره ولی همون اولش بدجور سوخت شایدم سوزشش بخاطر نازک بودن پوستم بوده

من ی سال این مشکلو داشتم هر دارویی مصرف میکردم تاثیر نداشت اخرش ۵۰تومن دکترگرفت شستوشو داد رحممو بعد ی فومم داد گفت بعد رابطه استفاده کنم خداروشکر راحت شدم الانم گاهی خارش پیدا کنم زودمیرم فوم استفاده میکنم

الا بذکر الله تطمئن القلوب  امیدوارتر از قبل قویتر از همیشه پیش میرم به زودی تیکر بارداری میذارم ان شاءالله
عزیزم شورت نپوش اصلا  ی کم سرکه بریز توی آب ولرم و بشین توش چند دقیقه اگ عفونت داشته باشی هم أ ...

سرکه سفید خوبه عایا ...نمک دریایی هم دارم یکم 

2706