2737
2734

سلام من دوروزه که بدنم خیلی خارش داره همش میخاروندم دیروز نگاه کردم قرمز شدم وپر از دونه های ریز سفید زده هرچی یخاروندم کم بود دیشب یکم وازلین مالیدم بهش تا نخاره 

تو اینترنت دیدم نوشته بود سیر رو له کنین بزارین داخل وازن چشمتون روز بد نبینه به محزیکه یه ذره میخاستم بزارم داخل وازنم به اطرافش خورد وانچنان سوختم که نگو الان چیکار کنم بنظرتون پول هم ندارمم بخام برم دکتر و...

برای سلامتی مسافر توراهیم یه صلوات بفرستین

جوش زدی ینی.جوشای سرسفید؟؟؟؟

خدایا میدونم این ماه بهترین خبر عمرمو میشنوم. یه قانون جذبی هستم.1401/9/1 بی بی چکم مثبت شد خدایا شکرت که نور امید به قلبم آوردی. ۱۴٠۱/۹/۱۹ قلب خوشگلتو دیدم تو سونو 1401/10/26 با مامان بابام و بابایی رفتیم سونو انتی چقد خوب بود تنها نبودم و خانوادم بخاطر من و نی نی موندن پیشمون که باهام بیان سونو امروز1401/12/3 جنسیت نی نی مو فهمیدم، یه دخملی ناز. خدایا شکرت 😍۱۴٠۲/۴/۱۹امروز دختر نازم به دنیا اومد ساعت۷:٠۵صبح😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ي وقت خدايي نكرده زگيل تناسلي نباشه

نه زیگیل میگن خارش نداره

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 
2731
ي وقت خدايي نكرده زگيل تناسلي نباشه

نه دونه های سفید زیر پوستی هست تو حالت عادی هم دارم ولی الان بیستر شده حتی قسمت کلیتوریسم هم دونه دونه مثل پوست مرغی شده 

استارتر منم مشکل شما رو دارم وقت نکردم برم دکتر دو یه روز فهمیدم ولی انگار زمین و زمان دست به دست دادن من دکتر نتونم برم البته دیگه شنبه هرجور شده میرم ان شاءالله

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 
2738
جوش زدی ینی.جوشای سرسفید؟؟؟؟

زیر پوستیه از اینایی که رو صورت و... در میاد نیست یه جور خاصیه نه ترکیده میشه نه چیزی فقط میخاره 

نه دونه های سفید زیر پوستی هست تو حالت عادی هم دارم ولی الان بیستر شده حتی قسمت کلیتوریسم هم دونه دو ...

دقیقا برا منم اون قسمته ولی نور انداختم دیدم انگار آبسه داره نمیدونم چه بلایی سرم اومده

اخه عزیزم سیر چرا خداقل با مخلوط جوش شیرینو اب خودتو میشستی

میگن خیلی خوبه نمیدونم چون خیلی خاروندم وقتی سیر به پوستم خورد اونطوری سوخت .مثل این که فلفل بزارن روی ادم

اسی ماماها میگن با جوش شیرین خودتو شستشو بده.

خدایا میدونم این ماه بهترین خبر عمرمو میشنوم. یه قانون جذبی هستم.1401/9/1 بی بی چکم مثبت شد خدایا شکرت که نور امید به قلبم آوردی. ۱۴٠۱/۹/۱۹ قلب خوشگلتو دیدم تو سونو 1401/10/26 با مامان بابام و بابایی رفتیم سونو انتی چقد خوب بود تنها نبودم و خانوادم بخاطر من و نی نی موندن پیشمون که باهام بیان سونو امروز1401/12/3 جنسیت نی نی مو فهمیدم، یه دخملی ناز. خدایا شکرت 😍۱۴٠۲/۴/۱۹امروز دختر نازم به دنیا اومد ساعت۷:٠۵صبح😍
2706