2737
2734
عنوان

ب دعا نویسی اعتقاد دارین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 372 بازدید | 55 پست
حتی اگه تاثیر داشته باشه راهی نیست ک مورد تایید شرع باشه. باید تلاش کنیم از راه شرعی ب خواسته هامون ...

منظور من این نبود ک بریم پیش شخص خاصی ک خودشو متخصص میدونه منظورم این بود از نت پیدا کنیم و خودمون بنویسیم

خدایا خودت بهتر از هر کسی میدونی که آرزوم چیه... 
نه من ب خدا خیلی خوشبینم و اینکه هر اتفاقی تو زندگیم افتاده حتی اگرم بد بوده اون لحظه بعدش حکمتشو فه ...

اگه اینجوریه که خیلی ام عالیه، خدا بودنش خیلی بهتر از نبودشه

منتها ... ی چیزایی رو زندگی به آدم می فهمونه وقتی صدای خورد شدن استخوانت می شنوی

عزیزم امیدوارم زندگیت روال باشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هیچ اراده ای بالاتر از اراده خداوند نیست  فقط وفقط خودش  دنبال این چیزا نرو که انتهایی ن ...

خب اینام قرآن و دعا هس بخدا... منم قبلا فکر میکردم سحر و جادوئه

2728
خب اینام قرآن و دعا هس دیگه یعنی از خدا میخوای با ی اصولی  ک رعایت میشه مثلا روز و ساعت مشخص

در اکثر اوقات ن . استعانت به اجنه و شیاطین هست 

خدا همیشه و همه جا هست ن ساعت و روز مشخصی

افرادی ک دعا نویسی میکنن و جواب هم میگیرن  دیگه خدا بهمون واگذارشون میکنه و بعدا مشکلات عجیب غر ...

جدا؟ اون دعایی ک شما میگی با دعاهایی ک من دیدم متفاوته حتما

نمیدونم والا اطلاعاتم زیاد نیس در این مورد

در اکثر اوقات ن . استعانت به اجنه و شیاطین هست  خدا همیشه و همه جا هست ن ساعت و روز مشخصی

نمیدونم والا من سر درنمیارم... فقط چند تا سایت رفتم دیدم ک آیه های قرآنی هس

شایدم اون دعایی ک من دیدم با اونی ک مد نظر شماس متفاوته 

خب اینام قرآن و دعا هس بخدا... منم قبلا فکر میکردم سحر و جادوئه

اره اسی شاید دعا و قران باشه ولی کم کمش اینه ک انجامش میدی ب هزار امید بعد نمیشه از خدا ناامید میشی... بازم از مرجعت بپرس اونا کامل اشراف دارن ب این مباحث و اینکه تا کجا درسته این کارا

2738
جدا؟ اون دعایی ک شما میگی با دعاهایی ک من دیدم متفاوته حتما نمیدونم والا اطلاعاتم زیاد نیس در این م ...

من خواهر شوهرام استاد این چیزان 6تان هر کدوم تخصصش تو یه چیزه باهمشون اشنایی دارم هیچوقت همراهیشون نکردم و راضیم از خودم هر کدومشون مشکلات عجیب و غریب و شاخداری دارن

اگه اینجوریه که خیلی ام عالیه، خدا بودنش خیلی بهتر از نبودشه منتها ... ی چیزایی رو زندگی به آدم می ...

هر کسی سختیا و مشکلاتی در زندگیش هست عزیزم

هیچ آدمی بدون درگیری تو دنیا وجود نداره حداقل برای ی دوره ای هم شده همه مشکلات خودشونو دارن

منم باور کن اگه داستان زندگیمو بخوام بگم چند جلد کتاب میشه ولی هنوزم ب خدا ایمان دارم مطمئنم هوامو داره

اره اسی شاید دعا و قران باشه ولی کم کمش اینه ک انجامش میدی ب هزار امید بعد نمیشه از خدا ناامید میشی. ...

من مرجع ندارم... راستش ب مراجع هم اعتقادی ندارم

ولی مگه بارها برای ی موضوعی ب درگاه خدا دعا نمیکنیم و نمیشه و بازم امیدواریم خب اینم همونه دیگه...

من ب شخصه میخوام ی دفه امتحان کنم 

بچه ها یه سوال دارم هرکی میدونه جواب بده

ذوالطول ذکره یا طلسم؟

دعا واسه رزق و روزی هست فقط نمیدونم جزوه ذکرهای قرانی هست مثل یا غنی یا رزاق 

یا اینکه جزوه علائم جادو و طلسمه 

کسی میدونه جواب بده ممنونم

خداوندا التماست میکنم دیدن این لحظه ناب را به تمام مادران جشم انتظار نصیب کن. خداونداهر جه شکرت کنم کفایت نمیکند. به من حقیر لیاقت نگهداری از امانتی که بهم بخشیدی رو بده!!!! حسرت فرزند را به دل هیچ خانواده ای نزار. خدایا با تمام حقارتم در برابر عظمت بی پایانت سر تعظیم فرود میاورم و با تمام وجودم میگم شکرت شکرت شکرت
2706