2737
2739
عنوان

ب دعا نویسی اعتقاد دارین؟

372 بازدید | 55 پست

من راستش نمیدونم تاثیری داره یا نه... ولی امروز تو نت دیدم اکثرا قرآن و دعایی هست ک از خدا خواسته شده ک مشکل حل بشه...

شایدم زیاد چیز عجیبی نیس کاریه ک ما همیشه انجام میدیم و دعا میکنیم

خدایا خودت بهتر از هر کسی میدونی که آرزوم چیه... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره تاثیرشم دیدم هم خودم هم اطرافیان

کرم ضدلک ،روشن کننده،درمان جای جوش،روغن خراطین اصل و ست ساز برای فروش دارم همه اینا نتیجه چن سال تجربه خودمه hamechibato این آیدی تلگراممه خواستین در خدمتمم😊😊😊
2728
نه نیلو😟

منم راستش تا حالا از این کارا انجام ندادم ولی شنیدم ی سریا خیلی اعتقاد دارن کنجکاو شدم سرچ کردم

نه ندارم همش چرته فقط خواست خدا دخیله در زندگی و تلاش انسان و شانس

خب اینام قرآن و دعا هس دیگه یعنی از خدا میخوای با ی اصولی  ک رعایت میشه مثلا روز و ساعت مشخص

2738

حتی اگه تاثیر داشته باشه راهی نیست ک مورد تایید شرع باشه.

باید تلاش کنیم از راه شرعی ب خواسته هامون برسیم نه هر راهی

یگدریم ک اکثرشونم کلاهبردارن و فقط پول الکی میگیرن

خیلی به خدا خوشبین نیستم، از دور خوشگل به نظر می رسه از نزدیک وقتی کارش داری زهره ترک می شی کلن گفتم

نه من ب خدا خیلی خوشبینم و اینکه هر اتفاقی تو زندگیم افتاده حتی اگرم بد بوده اون لحظه بعدش حکمتشو فهمیدم

افرادی ک دعا نویسی میکنن و جواب هم میگیرن  دیگه خدا بهمون واگذارشون میکنه و بعدا مشکلات عجیب غریبی براشون بوجود میاد 

قیافهاشون مکروه میشه و کاراشون راه نمیوفته

زندگی رو به اتیش میکشن نرو دنبال اینجور چیزا

نه خودم ک نمیخوام برم دنبال این چیزا تو نت سرچ کردم 

اگرم ی روزی ی درصد بخوام ی دعا بنویسم خودم تو نت سرچ میکنم و مینویسم و میخونم

خب اینام قرآن و دعا هس دیگه یعنی از خدا میخوای با ی اصولی  ک رعایت میشه مثلا روز و ساعت مشخص

من فقط تاثیر خیلی بد دیدم ازش توی زندگی خود شخص ، یعنی قشنگ فنا شد هر کی اینکارو کرد . 

فکر میکنم انرژی خیلی بدی وارد زندگی طرف میکنه . 

سعی کردند ما را دفن کنند ، غافل از آنکه ما بذر بودیم .                                                                                       چگوارا