2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من این ماه لتروزول مصرف کردم روز 13پری تخمک 23داخل تخمدان راستم داشتم امپول hcgزدم همون شب وفردا عصر وشب اقدام کردم الانم دارم دوفاستان میخورم امشب تمومه  بیبی چک زدم منفی نشون داد شما نمیدونی چرا اینجوری شده

البته من دوسال پیش اولین اقدام باردار شدم ولی سی ودو هفته ایست قلبی کرد جنینم سقط کردم بعد از دوماه دوباره اولین ماه اقدام باردار شدم قلبش تشکیل نشد ده هفته سقط کردم اما الان میترسم که باردار نشم ومشکلی به وجود اومده باشه

2740

یه سوال دارم کسی میتونه کمکم کنه من دوماه پشت سر هم لتروزول خوردم با دوفاستان این ماه کیت تخمک گذاری گذاشتم روز سیزده پریود پر رمگ تر شد بعد اقدام داشتم روز بیست وشش پری زمان پری بود رفتم ازمایش بتا 28بود ولی دکتر گفت باید دوباره ازمایش تکرار کنی شاید خارج رحمی باشه هیچ علایمی برای خارج رحم ندارم ولی زیاد تکرر ادرار دارم وخیلی هم خسته وخواب الودم امروز چهر هفته ویک روزه که از پری میگذره کسی میتونه راهنماییم کنه فردا باید ازمایش رو تکرار کتم

[QUOTE=98365182]با اجازه استاتر،من دورزو از پری گذشته بی بی زدم منفی بوده میشه که بی بی هنوز نشون فقط با آزمایش مطمئن میشی

خدایا!ای محبوب من..به همه کسانی که به تو ایمان راسخ دارند آرامشی از جنس مصلحتت عطا فرما..