2733
2739
عنوان

کسی هست شوهرش به خاطرش قید خانوادشو بزنه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3685 بازدید | 152 پست
چه اذیتی؟ یعنی وابستگی نداشت که حاضر بود این کارو بکنه؟ 

ببین مثلا یه جاری خبیث دارم،با خونوادش نقشه ریختن برا شوهرمن یه پاپوش بزرگ درست کنن،من مچشونو گرفتم و ابروریزی راه انداختم انتظار داشتم خونوادش پشتمون درآن،اما درنیومدن،چون شوهر جاریم وضع مالیش خوبه و ب مادر وخواهرش پول و مواد غذایی میده همیشه و براهمین کسی جرات نمیکنه ب زنش حرف بزنه،وقتی من رسواشون کردم مادرشوهرم با اینکه من عکس و صدا ضبط شده داشتم،طرف اونا رو گرفت قسم میخورد،نه نه اینکارو نکردن،انقد پستن،شوهرمم میگه من ک کور نیسم این رفتاراشونو میبینم،ازشون زده شده

ن فقط سراین جریان،خیلی اذیتمون کردن

من که عمرا همچین چیزی قبول نمیکنم وجدانم درگیر کنم برادرم بخاطر زنش کلا قید کل فامیل و‌ایل و‌تبار زد  زجه ها ی مادرم  کل اشک فامیل و در وهمسایه رو در اورده بابام ک  زد ب چشمش دوبار رفت زیر تیغ جراحی  اه پدر و‌مادرم صدرصد اون خانوووم میگیره بماند ک‌ما خواهرا و‌بردارا دیگه چ‌میکشیم   ،،  ،__  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

این موارد استثناست.. من منظورم صرفا بخاطر حرفو حدیثای عروس مادرشوهری بود

اره دقیقا

کی میاد سر حرفای خاله زنکی،کات کنه

دیگ باید کارد ب استخون برسه تایه مرد قید خونوادشو بزنه

2728
من که عمرا همچین چیزی قبول نمیکنم وجدانم درگیر کنم برادرم بخاطر زنش کلا قید کل فامیل و‌ایل و‌تبار زد ...

بله درسته من میفهمم اصلا نمیگم عملی بشه میگم فرضا این کارو حاضره بکنه. 

خدایا آرامشی عطا کن به خودم و همه. و باز هم شکرت
اره دقیقا کی میاد سر حرفای خاله زنکی،کات کنه دیگ باید کارد ب استخون برسه تایه مرد قید خونوادشو بزن ...

دقیقا

👑خدایا کاری کن که از چیزهای ارزشمند زندگی، جانم اولین چیزی باشد، که از من می‌گیری؛ نکند قبل از این که جانم را می‌گیری، انصافم گرفته شده باشد، شرفم، عدالتم، راستگویی و ادب و دیگر کرامت های اخلاقی ام گرفته شده باشد و تفاله‌ای شده باشم که تو جانم را می‌گیری. خدایا از میان چیزهای شریف، اولین چیزی را که می‌گیری، جانم باشد و وقتی می‌میریم شرفم، صداقتم، عدالتم، شفقت و عشق ورزی به انسان‌ها در من سر جایش باشد. تواضعم، انسان دوستی‌ام سر جایش باشد. نه این‌که تا جانم به لبم برسد و بمیرم ؛عدالتم، انصافم و مروت و جوانمردی و صداقت و تواضعم را از دست داده باشم.👑

vمن چطور؟ 

کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙
چه بی منطق بودن  اما خوش به حالتون همتون شوهراتون وابسته نیستن.

شوهر من خ وابسته بود اوایل..اما کم کم ازشون دلسرد شد.از بس ک اذیتمون کردن..بارها شوهرم خواسته خطمونو عوض کنه ک هیچ رابطه ای نباشه.من نذاشتم

2738

بدترین کار قید خانواده زدنه

منظورت اینه قید ریشه و اصلشو بزنه  و اون که ریشه نداشته باشه مطمئناا هیچ چیزی نداره 

و آسیبش به تو میرسه 

نکن اینکارو یموقع  بدترییین کاره 

میتونی محدود کنی نه قطع

بله درسته من میفهمم اصلا نمیگم عملی بشه میگم فرضا این کارو حاضره بکنه. 

من مادر شوهرم خون ب جیگرم میکنه اما پسرشون ازشون دور نکردم خودم نمیرم ولی اون میره  من نه دوس ندارم با وجدانم درگیر بشم. اصلا نه 

بدترین کار قید خانواده زدنه منظورت اینه قید ریشه و اصلشو بزنه  و اون که ریشه نداشته باشه مطمئن ...

نه نمیشه آدم قید خانوادشو بزنه 

من میخوام ببینم حاضر میشه از ع‌شق ما اگه هیچ چاره ای نداشته باشه این کارو بکنه؟ 

خدایا آرامشی عطا کن به خودم و همه. و باز هم شکرت
چطور انقدر مطمعنید که این کارو میکنن؟ 

انجام داده.یکسال پیش بحثی بین منو خونوادش پیش اومد خداوکیلی هم حق بامن بود.شوهرم گفت زن و بچه م اولویت زندگیم هستند و دیگه باهاشون قطع رابطه کرد

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
2706