2733
2739
عنوان

کسی هست شوهرش به خاطرش قید خانوادشو بزنه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3685 بازدید | 152 پست
کسی ک قید خانوادشو بزنه ی روزم قید همسرشو میزنه... اگ شوهرم مهربون و با معرفت نبود هیچوقت باهاش ازد ...

حرفتون همیشه هم صادق نیس،وقتی یه مرد توزندگیش همیشه بهش ظلم میکنن بخاطر خواهر برادرای دیگ یه روزی بالاخره ب ستوه میاد و ازشون میکنه،مخصوصا اگه زنشو دوس داشته باشه با خیال راحت قید اونارو میزنه

ما خانما نباید توقع داشته باشیم که شوهرامون بخاطر ما قید خانوادشو بزنه مگه این شوهر فرزند همون خانوا ...

منم اصلا و ابدا اینو نمیخوام چون میدونم خودمم نمیشه قید پدرو مادرم بزنم 

ولی میگم اونا یعنی حاضرن به خاطر ما اگه خانواده هاشون مخالف ما باشن این کارو کنن؟ 

خدایا آرامشی عطا کن به خودم و همه. و باز هم شکرت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یعنی چه؟ 

نمیدونم اگه مامانش زنده بود این کارو میکرد یا ن  اما حالا ک خواهر و برادر و پدر و زن بابا داره .. اگه نخوام صد سالم بگذره خونشون نمیره و جواب تلفن رو ک کلا خوب هم باشیم نمیده کلا بد نیستیم اما چون پدر شوهرم ی پدیده نوینه و رو مخ منه و از تظاهر کردن ک باهاش خوبم خوشم نمیاد برا همین دیر ب دیر میرم خونش

2728
هرگز.من احترام خودم رو نگه میدارم.چون همیشه و همیشه حق با خانوادشه.حتی اونا کار بد میکنن تقصیر منه.ح ...

منم وضعم همینه ،بهش میگم اونسری توی عروسی فلانی خواهرت من و ادم حساب نکرد میگه چون تو سری پیش رفتی خونشون ظرفارو اب نکشیدی😕😕😕نمیدونم اصن ربطش چیه این وسط،کلا هر کار اونا بکنن من اذیت شم یه دلیلی داره و همیشه من مقصرم ن خانوادش

یک عمر برا دوست داشتنت ❤ مدت کوتاهی ست   مگر آدم چندسال عمر می کند❤ و تازه ممکن  است  نصف عمرش هم تورا نشناسد ❤ تو امّا از ابتدا بوده ای همین طور دوست داشتنی ❤مخاطب هرچه شاعر!❤دلبر هرچه عاشق!❤ کسی نتوانسته تورا جوری که عاشقش هستی دوس بدارد جز من!❤  قول می دهم تمام عمرم را خوب خوب دوستت داشته باشم ❤ و بار دیگر که پا به جهان گذاشتم                    زودتر عاشقت شوم هرچه زودتر...❤❤❤
خانوادش خیلی منو عذاب دادن خیلی مراعاتشون کردیم و هیچی نگفتیم خیلی منو نامزدم کوتاه اومدیم تا اینکه ...

آخی خدا رحمتش کنه چه بد. 

جلو اونا با همسرن بحث میکردی؟

نه جلو اونا به گوششون می‌رسید. و خیلی به خودشون اجازه دخالت میدادن بیشتر دوران عقد. 

2740

قیده خواهرشو زدچون توبحث بهم توهین کردو سنمو بروم اورد شوهرمم گفت یا دست و پاتو میبوسه یا عروسیش نمیرم و نرفت دوتا بچه پشت هم اورد اونارم ندید..گفت اگه خونوادمم اصرار کنن به رفت وامد با اون قید اونارم میزنم ولی خونوادش خوبن

به بعضی تاپیکام فقط باید گفت عجب🤔🤔😐🤔😐🤔😐🤔😐🤔😐😐😐🤔😐😐🤔
یعنی اینو مودبانه گفتی بهت بی احترامی شد؟ چقدر غیر اخلاقین

اره والا..بخدا اگه هیچ حرف اضافه ای هم زده باشم..گفتم اونجا سختمه..نمیتونم تنها بمونم..اونم گفت ما ک نمیخوریمت.یعنی از،خونواده عتیقت بدتریم ک هی میری ور دل اونا ماه ب ماه وایمیسی..

اره والا..بخدا اگه هیچ حرف اضافه ای هم زده باشم..گفتم اونجا سختمه..نمیتونم تنها بمونم..اونم گفت ما ک ...

چه بی منطق بودن 

اما خوش به حالتون همتون شوهراتون وابسته نیستن. 

منم وضعم همینه ،بهش میگم اونسری توی عروسی فلانی خواهرت من و ادم حساب نکرد میگه چون تو سری پیش رفتی خ ...

ولش کن.

من از این قضیه گذشتم.برام‌مهم نیست که بین من و خانوادش طرفدار کیه.

بعضی وقتا باید حقیقت رو بپذیریم.از قدیم‌ هم گفتن حقیقت تلخه.

من یک نامادری هستم.نامادری ها مادرانی هستند که به اندازه یک مادر و حتی بیشتر انرژی صرف میکنند اما هرگز به اندازه یک مادر ستایش نمیشوند.نه تنها ستایش نمیشوند که حتی گاهی ...اما خدایی دارم که قدردان من است...
حرفتون همیشه هم صادق نیس،وقتی یه مرد توزندگیش همیشه بهش ظلم میکنن بخاطر خواهر برادرای دیگ یه روزی با ...

این موارد استثناست..

من منظورم صرفا بخاطر حرفو حدیثای عروس مادرشوهری بود

👑خدایا کاری کن که از چیزهای ارزشمند زندگی، جانم اولین چیزی باشد، که از من می‌گیری؛ نکند قبل از این که جانم را می‌گیری، انصافم گرفته شده باشد، شرفم، عدالتم، راستگویی و ادب و دیگر کرامت های اخلاقی ام گرفته شده باشد و تفاله‌ای شده باشم که تو جانم را می‌گیری. خدایا از میان چیزهای شریف، اولین چیزی را که می‌گیری، جانم باشد و وقتی می‌میریم شرفم، صداقتم، عدالتم، شفقت و عشق ورزی به انسان‌ها در من سر جایش باشد. تواضعم، انسان دوستی‌ام سر جایش باشد. نه این‌که تا جانم به لبم برسد و بمیرم ؛عدالتم، انصافم و مروت و جوانمردی و صداقت و تواضعم را از دست داده باشم.👑
2706