2737
2734

سلام دیگه الان باید چهارهفته شده باشه جنین تو شکمم مرده، دکتر گفته اگه دفع نشد کورتاژ، من خیلی نگرانم چیکار کنم...... 

😭😭😭😭😭😭😭😭😭

قرص واژینالی بزار ... 

من ۱۶ هفته ۳قلو رو با قرص برام سقط کردن 

من رویایی دارم... رویایی از جنس آزادی✌️ آزادی یعنی پول ایرانم ارزش داشته باشه... آزادی یعنی شبا با خیال راحت خوابمون ببره بدون این که غصه بخوریم صبح قرار چی گرون بشه.... آزادی یعنی داروهایی که برای هموطنام حکم زندگی داره هرلحظه و هرجا بدون دغدغه مالی پیدا بشه.... اگه منظورم از آزادی، حجاب بود ک حجابمن به بابام و شوهرمم مربوط نیست بقیه که جای خودشون😊✌️❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم پارسال همین موقه هابود که جنین ۱۰هفته امو براثر اینکه قلبش تو شکمم وایساده بود از دست دادم

🧡 من از اعضای بامداد خمارم😍قد ۱۷۴ وزن اولیه ۸۲ وزن هدف تا عید انشالله 💃💣💣💣💣 ۷۰💣💣💣💣🧡
2728
منم پارسال همین موقه هابود که جنین ۱۰هفته امو براثر اینکه قلبش تو شکمم وایساده بود از دست دادم

منم سه ماهم ولی رفتم سونو گفتن تو هفته هشت فلب دیگه رشد نکرده، نه درد دا م نه خونریزی

باچهارتاقرص زیر زبانیه سقط بچه انداخته نشد مجبورشدیم بریم ماما در بیاره خیییییلی سخت بود بیچاره همسرم الانم توشوک اون سقطه است

🧡 من از اعضای بامداد خمارم😍قد ۱۷۴ وزن اولیه ۸۲ وزن هدف تا عید انشالله 💃💣💣💣💣 ۷۰💣💣💣💣🧡
2738
منم سه ماهم ولی رفتم سونو گفتن تو هفته هشت فلب دیگه رشد نکرده، نه درد دا م نه خونریزی

من چن تا لکه ی قهوه ای دیدم 

یهتی همون کورتاژ؟ درد داشت؟؟؟ 

ن کورتاش نبود واژنمو با وسیله ای مث قیچی مانند بود بازکرد با ی دستگاهی که توی واژنم کرد بچه رو کامل بیرون آورد،مگه بچه از رحمم جدامیشد😭😭

سلام خانوما چقد بعد سقط باردار شدین؟

میدونم اینماه قراره مامان بشم😍مامان یه بچه سالم و خوشگل و تپلی😍خدا جووون از الان بگممممم شککررررت❤🌹دیدین گفتم اینماه مامان میشممم خدایا هزار مرتبه شکرت❤❤۹۸/۸/۸ بی بی چکم مثبت شد خداجووون قربونت بررمممم🌹🌹🌹خدایا بابت همچی ممنونم ۹۹/۴/۴ دخترم صحیح و سالم اومد بغلم🥰
2706