2737
2734
عنوان

کیا طلاق گرفتن ولی مثل بلا نسبت سگ پشیمونن

| مشاهده متن کامل بحث + 36410 بازدید | 222 پست
تکراریه حرفام😐

مگه حرفتون شده

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
چرا مردا انقدر از طلاق میترسن؟دایی من حسابی بازنش مشکل داره اما کارش که به طلاق میرسه همش میگه میترس ...

شوهر منم شب و رور بهم میگفت جمع کن برو حالم ازت به هم میخوره الان نمیاد طلاقم بده با اینکه میگم مهریه مو میبخشم میگه دوسش دارم طلاقش نمیدم خب وقتی من دوسش ندارم گناه کیه چرا من باید قربانی بشم 

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند گمان می‌برند پرواز نوعی بیماریست!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فدات عزیزم باشه عشقم اما من داستان نمیزارم ❤❤❤

شما هم مث من شبا خوابت نمیبره تا صبح اینجایی؟

تقصير شما بود كه زن ها آن قدر عوض شدند.وقتی شما مردها شروع کردید به گرفتن احساس امنیت، زن ها عوض شدند. آن قدر که امنیت را در پولِ شما دیدند، آن قدر که ترس از دوست داشته نشدن را با جراحی پلاستیك تاخت زدند، و ترس از تنها نشدن را با بچه دار شدن، و و و... عشق ورزیدن و عاشق کردن هنر مردانه ای ست؛ وقتی زن ها شروع می کنند به ناز خریدن و ناز کشیدن، تعادل دنیا به هم می خورد
2731
شوهر منم شب و رور بهم میگفت جمع کن برو حالم ازت به هم میخوره الان نمیاد طلاقم بده با اینکه میگم مهری ...

واقعا زندگی بدون علاقه نمیشه،وقتی نخوای نمیتونی طرفتو راضی نگهداری اونم عذاب میکشه کاش بعضی ها بفهمن که ادامه دادن بعضی چیزا عمر هدر دادنه

من هیچکس نیستم...واین قدرت من است💪💪
شما هم مث من شبا خوابت نمیبره تا صبح اینجایی؟

اره عزیزم ❤❤

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
اول اینکه هیچ حسی نداشته چرا ازداوج کرده ؟باشه قبول به هر دلیلی حالا ازدواج کرده به نظرم سعی کنه برا ...

نمیتونم بدم میاد ازش حالم به هم میخوره ازش زور نیست هزار تا مشاورم نمیتونه درستم کنه حاضرم برم پله های مردم ماک کنم کاسه گدایی دستم بگیرم ولی کنار این زیر یه سقف نفس نکشم ازدواجمم بچه سن بودم حالیم نبود 

طلاق راه حل اخره کسی که به ته خط رسیده باسه طلاق میگیره مگه اینکه سر هیچ پوچ جدا بشی

اره اگه سر هیچ باشه آدم پشیمون میشه

🌺�بروبچ انرژی 🧘‍♀️💥مثبت بفرستین🏃‍♀️ برم 🏡خونه ام خیلی خسته شدم 🙏🙏🙏امروز را بی قضاوت تنها شاهدباش🌺🌺🌺هر رفتار دیگران قصه ای دارد شاید پر غصه😔😔😔ناآگاهی را خرده مگیر😡😡😡تو👈 مهربان👉 باش❤❤❤🌷⚘🌹🥀🌺🌼🌻
2740
🥰برات خوشحالم آخه خیلی ها بعد از طلاق خودشونو میبازن خدا رو شکر شما از اون دسته آدم ها نیستید

منم ادمم منم داغون شدم ولی هیچ کس ندید حتی روز طلاقم به همه شیرینی دادم ولی شبا از ناراحتی تو ماشین داد میزدم . نزاشتم نزدیکترین کسم ببینه تا کم کم باهاش کنار اومدم و الان اصلا یادم نمیاد.

بین جمعی که نشستند قضاوت بکنند ؛ کاش میشد که کمی هم به خدا جا برسد...
اگر از اساس به شوهر هیچ عشقی نداشته باشه طرف وکنارش همیشه حس چندشی داشته باشه و به زندگی عاشقانه دیگ ...

100درصد بله

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌
نمیتونم بدم میاد ازش حالم به هم میخوره ازش زور نیست هزار تا مشاورم نمیتونه درستم کنه حاضرم برم پله ه ...

شما دارین خودتونو عذاب میدین یه فکری بکنید خواهر

🌺�بروبچ انرژی 🧘‍♀️💥مثبت بفرستین🏃‍♀️ برم 🏡خونه ام خیلی خسته شدم 🙏🙏🙏امروز را بی قضاوت تنها شاهدباش🌺🌺🌺هر رفتار دیگران قصه ای دارد شاید پر غصه😔😔😔ناآگاهی را خرده مگیر😡😡😡تو👈 مهربان👉 باش❤❤❤🌷⚘🌹🥀🌺🌼🌻

طلاق برای همه مناسب نیست ادمهای خیلی تنها ک دور و برشون ادم کمه و نمیتونن خودشون و سر گرم کار کنن تنها تر میشن و بهشون سخت میگذره

تقصير شما بود كه زن ها آن قدر عوض شدند.وقتی شما مردها شروع کردید به گرفتن احساس امنیت، زن ها عوض شدند. آن قدر که امنیت را در پولِ شما دیدند، آن قدر که ترس از دوست داشته نشدن را با جراحی پلاستیك تاخت زدند، و ترس از تنها نشدن را با بچه دار شدن، و و و... عشق ورزیدن و عاشق کردن هنر مردانه ای ست؛ وقتی زن ها شروع می کنند به ناز خریدن و ناز کشیدن، تعادل دنیا به هم می خورد
منم ادمم منم داغون شدم ولی هیچ کس ندید حتی روز طلاقم به همه شیرینی دادم ولی شبا از ناراحتی تو ماشین ...

مهم ترین آپشنی که تو زندگیت داشتی این بوده خانوادت پشتت بودن این جمله کوتاه می ارزه بع تمام دشواری های بعد طلاق!

2706