2733
2739
عنوان

کیا طلاق گرفتن ولی مثل بلا نسبت سگ پشیمونن

| مشاهده متن کامل بحث + 36408 بازدید | 222 پست
وا🥴مگه داریم یه راهی بیندیش عزیزم

چه راهی بیندیشم طبق نطز شما و دادگاه های طلاق باید اگر سرتم بریدن بشینی شاهد سربریدنت باشی ولی طلاق نگیری! خانواده هامونم هزار ماشالله خدای منطق و درک و فهمن

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند گمان می‌برند پرواز نوعی بیماریست!
دوست من سر اینکه شوهرش با دختر داییش حرف میزده طلاق گرفته الان مثل  🐶پشیمونه

من شوهرم وخانوادش کلیییییی مورددارن اصلاراضی نیستم اما مجبوری دارم جدامیشم چون هرکاری میکنم درست نمیشه قلبم داره میترکه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برو بابا بعصی ها واقعا طلاق براشون از زندگیشون بهتره  چه مدل حرف زدنه میگی مثل سگ‌پشیمونید😑

کجا برم خواهر

این یه اصطلاحه در ضمن گفتم بلانسبت

🌺�بروبچ انرژی 🧘‍♀️💥مثبت بفرستین🏃‍♀️ برم 🏡خونه ام خیلی خسته شدم 🙏🙏🙏امروز را بی قضاوت تنها شاهدباش🌺🌺🌺هر رفتار دیگران قصه ای دارد شاید پر غصه😔😔😔ناآگاهی را خرده مگیر😡😡😡تو👈 مهربان👉 باش❤❤❤🌷⚘🌹🥀🌺🌼🌻
من از طلاقم کاملا راضی ام و ۱۳ سال پیش جدا شدم و الان هم مجردم  البته نباید فکر نکرده و زود اق ...

اگر از اساس به شوهر هیچ عشقی نداشته باشه طرف وکنارش همیشه حس چندشی داشته باشه و به زندگی عاشقانه دیگران حسرت بخوره دلیل قانع کننده ایه واسه طلاق؟

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند گمان می‌برند پرواز نوعی بیماریست!
2728
من شوهرم وخانوادش کلیییییی مورددارن اصلاراضی نیستم اما مجبوری دارم جدامیشم چون هرکاری میکنم درست نمی ...

پیش مشاوره رفتی

🌺�بروبچ انرژی 🧘‍♀️💥مثبت بفرستین🏃‍♀️ برم 🏡خونه ام خیلی خسته شدم 🙏🙏🙏امروز را بی قضاوت تنها شاهدباش🌺🌺🌺هر رفتار دیگران قصه ای دارد شاید پر غصه😔😔😔ناآگاهی را خرده مگیر😡😡😡تو👈 مهربان👉 باش❤❤❤🌷⚘🌹🥀🌺🌼🌻
خیلی دوس دارم داستان زندگیتوبدونم اگه ی روزی تعریف کردی لطفا منومنشن کن گلم اگرم نیخای قضاوت نشی بعد ...

فدات عزیزم باشه عشقم اما من داستان نمیزارم ❤❤❤

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤

من طلاق گرفتم راضی راضی هم هستم غرور و شخصیتم بالاتر از زندگی با یه مرد هرزه بود با اینکه یکم مالی اومدم پایین ولی خدا رو شکر خانواده ام همیشه پشتم بودن به خودمم افتخار میکنم که برای پول و حرف مردم و ...... با یه لاشی ادامه ندادم و مثل اشغال پرتش کردم بیرون از زندگیم

بین جمعی که نشستند قضاوت بکنند ؛ کاش میشد که کمی هم به خدا جا برسد...

بنظر من هیچ دختری با فکر طلاق ازدواج نمیکنه...قطعا ب امید یه زندگی رویایی و خوشبختی میره زیر ی سقف..

باید گفت اون طفلک دختره به چه نقطه ای از درد و رنج تو زندگی تاهلیش میرسه ک هیچ راهی جز جدایی نداره ....

از اینجا به خانمهای مطلقه سایت میگم خدا ب دلتون آرامش بده 💕

2740
من مثل سگ از ازدواج پشیمونم 😑 خوش به سعادت مجردا خوش به سعادت اونایی که طلاق میگیرن و اونایی که شو ...

وااا چرا چیشده ؟؟؟

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
چه راهی بیندیشم طبق نطز شما و دادگاه های طلاق باید اگر سرتم بریدن بشینی شاهد سربریدنت باشی ولی طلاق ...

چی بگم 🤔

خدا بزرگه ان شاالله خدا کارتو درست کنه

ما ک جز خدا پناهی نداریم

چرا مردا انقدر از طلاق میترسن؟دایی من حسابی بازنش مشکل داره اما کارش که به طلاق میرسه همش میگه میترسم،میگه نمیخوامش خسته شدم اما میترسم:وقتی فمرشو میکنم میگم اخه این چه زندگیه که هم بدش میاد هم میترسه

من هیچکس نیستم...واین قدرت من است💪💪
اگر از اساس به شوهر هیچ عشقی نداشته باشه طرف وکنارش همیشه حس چندشی داشته باشه و به زندگی عاشقانه دیگ ...

اول اینکه هیچ حسی نداشته چرا ازداوج کرده ؟باشه قبول به هر دلیلی حالا ازدواج کرده به نظرم سعی کنه برای حفظ زنگیش و با مشاور مشورت کنه و یه فرصت به خودش بدهد بهتره واقعا طلاق خیلی خیلی سخته 

درسته من از طلاقم راضی ام ولی خیلی سخته و یه شبه هم طلاق نگرفتم پنج شش سال طول کشید تا بتونم جدا شم 

جانانِ من (مادر عزیزم ⚘)سفر کرد،با او برفت جانم⚘
من طلاق گرفتم راضی راضی هم هستم غرور و شخصیتم بالاتر از زندگی با یه مرد هرزه بود با اینکه یکم مالی ا ...

🥰برات خوشحالم

آخه خیلی ها بعد از طلاق خودشونو میبازن

خدا رو شکر شما از اون دسته آدم ها نیستید

2706