2733
2739
عنوان

کیا طلاق گرفتن ولی مثل بلا نسبت سگ پشیمونن

| مشاهده متن کامل بحث + 36410 بازدید | 222 پست
من فقط گفتم طلاق نگیری بهتره  چه قضاوت بدی کردم همون بهتر که جدابشی داری منو قورت میدی الکی ا ...

وضع و اوضاع تو اینه

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند گمان می‌برند پرواز نوعی بیماریست!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من فقط گفتم طلاق نگیری بهتره  چه قضاوت بدی کردم همون بهتر که جدابشی داری منو قورت میدی الکی ا ...

اومدی میگی تو باید از اول دزست انتخاب میکردی آخه مگه تو تکی زندگی من هستی که بفهمی چرا این انتخاب کوفتی رو کردم چه طور به خودت اجازه میدی اینو بگی ها؟

برفرض اشتباهم گردم بچه که ندارم طبق کدوم قانون من باید هی اشتباه رو ادامه بدم و اعصاب و روانمو بذارم روش ها؟ 

چون تو نتونستی طلاق بگیری همه نباید بگیرن مگه تو زندگب همه هستی تو  لازم نکرده تو به فکر شوهر و والدین من باشی رو اعصابم نمیرفتی اون جوابارم دریافت نمیکردی بدبخت اونایی که اطرافتن یه پا قاضی بی منطقی چی میکشن از تو و قضاوتات

2728
به شما ربطی نداره من الان به نی نی یارمیگم اتفاقا بی ادب

پس به توام زندگی من ربط نداره گرفتی هرچی قضاوت کنی عیب نداره ولی تا مورد قضاوت قرار بگیری آتیش میگیری اره؟حقت بود !

پس به توام زندگی من ربط نداره گرفتی هرچی قضاوت کنی عیب نداره ولی تا مورد قضاوت قرار بگیری آتیش میگیر ...

من اتیش نگرفتم بی ادبیت روجواب دادم

حیف وقتم که الان دارم باهات حرف میزنم اما جوابت روندم دفعه ی بعد به بقیه هم بی ادبی میکنی من یادمم نیست کی هستی وچی هستی 

من اتیش نگرفتم بی ادبیت روجواب دادم حیف وقتم که الان دارم باهات حرف میزنم اما جوابت روندم دفعه ی بع ...

منم با قاضی های بی منطق اینجوری حرف میرنم اینو بدون ادمای محترم لایق احترامن همیشه نه آدمای......

بقیه هم محترم باشن محترمانه باهاشون برخورد میکنم جوابتو نمیدادم میرفتی همه رو قضاوت میکردی قاضی خانم

طبق گفته های خودت به توام ربط نداره من با بقیه چه طور حرف میرنم!!

منم با قاضی های بی منطق اینجوری حرف میرنم اینو بدون ادمای محترم لایق احترامن همیشه نه آدمای...... ب ...

دفعه ی اخرت باشه بامن این مدلی حرف میزنی فکرنکن کسی ازت میترسه 

انقدرضعیفی که طاقت نیم جمله نظر یاانتقاد نداری

برو طلاق بگیر طلاق خوبه خوبه خوبه 

راحت شدی 

برو طلاق بگیر 

خیلی عصبی وبی ادبی تاحالا تونی نی سایت هیچ خانمی این مدلی بامن حرف نزده بود منم تاحالا به هیچ کس توهین نکردم

اگرهم گفتم طلاق نگیرید ازعواقبش میترسم که گفتم دیدم توجامعه چه وضعی دارند خانم ها متاسفانه

2740
دفعه ی اخرت باشه بامن این مدلی حرف میزنی فکرنکن کسی ازت میترسه  انقدرضعیفی که طاقت نیم جمله نظ ...

مثلا کی هستی که اینجوری قلدرم قلدرم میکنی؟

احترام تو یه بخش کوجیکش دست منه بخش عمدش دست خودته پاپیچم نمیشدی اون جوابارو که حقت بود نمیشنیدی هرچی تو جامعه در انتطارم باشه بهتر از این زندگیه سگیه تو نمیخواد ارشاد کنی چون ربطی به تو نداره بسته اینترنتمو مفت نخریدم حروم کنم با تو بحث کنم بی متطق برو خوش باش قاضی خانم

مثلا کی هستی که اینجوری قلدرم قلدرم میکنی؟ احترام تو یه بخش کوجیکش دست منه بخش عمدش دست خودته پاپیچ ...

بروخداهدایتت کنه شفات بده 

گزارش زدم امانی نی یارها خوابند

فقط متاسفم برات

بروخداهدایتت کنه شفات بده  گزارش زدم امانی نی یارها خوابند فقط متاسفم برات

قبل گزارشای تو من واسه تو گزارش زده بودم

خداروشکر ازسرمن کم شدی 

یادت باشه تو افتادی سر من کسی اصلا با تو حرف نزد الانم معلوم نیست چته که ول نمیکنی چه مشکلی داری الان اینم به طلاق من و دنیای بعد طلاق من مربوطه که ول نمیکنی؟