2737
2734
عنوان

منم ارزو دارم😭

109 بازدید | 13 پست

من یه دختر16ساله بودم که درگیر این بیماری شدم یهو تشنج کردم اولین دکتری که رفتم گفت فشار عصبی دوران امتحانات بوده یه مشت دارو بهم داد ولی من همش خواب بودم به سختی دیپلم گرفتم و کنکور دادم چون داروها خیلی اذیتم میکرد همش گیج بودم

دکترمو عوض کردم ولی باز همون اش و همون کاسه بود

به سختی از دانشگاهم مهمان گرفتم به یه دانشگاه نزدیک به خونمون چون تو خوابگاه خیلی اذیت میشدم ادم لوسی نیستم ولی اکثر هم اتاقیام با بیماری من اشنا نبودن میترسیدن و من کاملا حق میدم بهشون

چندتا موقعیت ازدواج داشتم من اومدم صداقتمو نشون بدم بیماریمو گفتم ولی پا پس کشیدن!!شایدم من کار غلطی انجام دادم

یه کار مطابق رشتم پیدا کردم

بازم دکترمو عوض کردم بهتر شدم ولی عوارض جانبی دارو داره نابودم میکنه

بدترین خبر هم این بود که مهمانی دانشگاهم لغو شد حالا من هر روز باید در رفت و امد باشم و منو یه خوابگاه!!و کاری که از دست میدم

نمیدونم کجای زندگیم اشتباه کردم

خسته شدم واقعا

من به خود خدا توکل کردم ولی خدایی نبود

به امام رضا مشکلمو گفتم جوابی نگرفتم

دیگه هیچی رو نمیخوام فقط یه روز سالم باشم

عشقم ناامید نباش من کسی رو می شناسم روزی ۸ تا قرص تشنج میخوره ولی ازدواج هم کرده قبل از ازدواج به همسرش گفته و اونم قبول کرده همه که عین هم نمیشن

اسم قرصت چیه؟ چرا بی حالت میکنه؟

مرسی خداجونم❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

منم ی مدت حدود 11یا 12سال مریض بودم واقعاااا اذیت شدم و این حرفی که میزنیو درک میکنم.دوره درمانش طول کشید خیلی سختی کشیدم هم خودم هم خانوادم اما شکر خدا خوب شدم.طولانیه ولی ناراحت نباش خدا کمکت میکنه

معجزه خبر نمیکند.لطفا با احتیاط ناامید شوید...⛔🚫
2738
کلونازپام که منم میخورم این چیزی نیست 

به خدا خودمم موندم به دکترمم میگم میگه دوای دردت همینه کمش کنم ممکنه حالت بد بشه از اون طرفم با این داروها حساسیت پوستی گرفتم کلافه شدم

به خدا خودمم موندم به دکترمم میگم میگه دوای دردت همینه کمش کنم ممکنه حالت بد بشه از اون طرفم با این ...

کاش دکترت رو عوض کنی .خواهرزاده منم چند ساله میخوره اگه دو روز نخورده باز تشنج میکنه ولی روزی یه دونه قرص میخوره قبلا دکترا سه تا داده بودن ولی این دکترش گفت یه دونه و قرصو عوض کرد.

مرسی خداجونم❤