2733
2739

شیش سال با نامزدم دوس بودم تازه نامزد کردیم چند شب پیش ذوق میکرد اخ جون ساعت یازدهه باهم بیرونیم تازه ابجیمم بود باهامون😂

پيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكو پيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكو
چ اعتمادی میکنی به کسی که بردتت بیابون یکی از ویژگی های یک زن باید ترس باشه و اجازه نده هر کسی باها ...

کاملا بهش اعتماد داشتم ک خندم میگرفت ب کاراش

منو از همه دنیا بیشتر دوس داشت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زنگ زدم با مامور دارم میام جلودرتون گفت چرا روانی شدی ببخشید و اینا خواهرش زنگ زد ک فلانی باز چی شده ...

خانوادت نمیگفتن این کیه 🤐جلو در خونه نشسته 

گاهی خدا میخواهد با دستان تو گره از کار دیگران باز کند... دستان خدا باش  میشه واسه مامان شدنم ی صلوات بفرستی❤️
2731

واقعا نمیگفتن؟

چرا دختر ها الان دیگه انگار خیلی سرخود شدن

شهید تهرانی مقدم : “فقط انسان های ضعیف به اندازه ی امکاناتشان کار میکنند”
2740

ی سری جلو درمون با ی پسره دعوام شده بود اومدم خونه بابام میگفت با کی دعوا میکردی؟داشت ی وسیله ای رو درست میکرد

من کلا مستقل بودم

بعد ۶ ماه شنیدم ی دختره باهاش دوسته داره دلبری میکنه طاقت نیاوردم کسی جام باشه   برگشتم.بعد ۱ م ...

تو ک میگی دوس دختر داشته قبلا، چرا قبلا بهش گیر نمیدادی 

گاهی خدا میخواهد با دستان تو گره از کار دیگران باز کند... دستان خدا باش  میشه واسه مامان شدنم ی صلوات بفرستی❤️